Gra zawiesza się na pulpicie w Windows 10 Boot Camp MacBook Air 2015 11 ”(Intel HD 6000)


1

Zainstalowałem system Windows 10 na moim MBA 2015 11 ”za pomocą Boot Camp, zrobiłem wszystko, zainstalowałem sterowniki za pomocą oprogramowania pomocniczego. Ale kiedy próbowałem otworzyć grę (daleko 2), to się zawiesił.

Rzeczy, które zrobiłem:

  1. Zainstalowany Directx 9. Nie działał
  2. Zainstalowano każdą wymaganą bibliotekę .NET i redystrybucję VC. Nie działa.

Jak to naprawić?


Co oznacza CTD? Ogólnie uważam, że przydatne jest wyjaśnienie problemu, z którym się spotykasz szczegółowo. I nie tylko po to, by powiedzieć „jestem wypróbowany we wszystkim”, ale by wymienić rzeczy, które próbowałeś i jakie były ich wyniki. W przeciwnym razie ludzie ponownie polecą te same rzeczy
nohillside

@patrix CTD oznacza awarie na pulpicie
xXREKTERxX

@patrix ive edytował pytanie
xXREKTERxX

@Anon Czy sprawdziłeś dziennik aplikacji w Podglądzie zdarzeń? Jeśli gra się zawiesza, powinny tam znajdować się wpisy do dziennika, które powinny dać ci więcej informacji o tym, dlaczego gra się zawiesza.
Alistair McMillan

Czy istnieje dziennik gry? Czy skontaktowałeś się z ich wsparciem? Awaria nie może mieć nic wspólnego z komputerem Mac (sprzęt) i jest po prostu winą gry lub ustawienia w Win10.
Allan

Odpowiedzi:


1

Trochę badań nad Far Cry 2 otrzymujemy:

wymagania systemowe :

  • 2 GB pamięci RAM
  • 256 MB pamięci VRAM
  • Windows XP 32bit

MacBook Air był wyposażony w 4 lub 8 GB pamięci RAM. Niezależnie od tego, jeśli używasz Boot Camp z 32-bitową wersją systemu Windows (XP, Vista, 7, 8, 10, cokolwiek), najwięcej pamięci RAM, do której będziesz mógł uzyskać dostęp, to 3,5 GB

Zintegrowana karta graficzna: Intel HD 6000 zużywa do 1,5 GB pamięć współdzielona . Z Witryna Apple :

Komputery Apple z nowszymi wersjami Intel HD Graphics jako   podstawowy GPU dynamicznie przydziela do 1,5 GB pamięci systemowej.

Tak więc masz maksymalnie 2 GB pamięci RAM. Win10 wymaga minimum 1 GB pamięci RAM z zalecanym 2 GB. Jesteś na skraju tego, czego wymaga system. Dodatkowo określa Windows XP 32bit . Jeśli korzystasz z 64-bitowego systemu operacyjnego, nie wiadomo, jak to będzie działać, jeśli w ogóle, i nie ma instrukcji zgodności, którą mogę znaleźć w odniesieniu do systemu Windows 10.

Jednak z a forum dyskusyjne jest ten mały cytat (re: FC2 na MBA w / HD3000):

Mogę powiedzieć ze 100% pewnością, że karta wideo, taka jak twoja, jest inteligencją na pokładzie śmieci NIE uruchom grę w jakikolwiek sposób. Faktycznie sugeruję   przeciwko kupowaniu czegokolwiek w ciągu ostatnich 5 lat i próbie gry.

i

ja wysoko wątpie w to. Jedynym sposobem na upewnienie się jest próba, ale myślę   marnowałbyś czas i pieniądze.

Możesz więc uruchomić go w Boot Camp pod Windows XP 32bit, ale ze względu na architekturę MBA może nie być wart wysiłku.


Ale to rzeczywiście działało bez żadnych wad, gdy: użyłem zewnętrznego dysku twardego, zainstalowałem Windows 8 Pro 64-bit za pomocą google.com/… i zainstalowałem sterowniki bootcamp z download.digiex.net/Drivers/Bootcamp/… . a teraz mam wewnętrznie system Windows 10 i używam tego samego sterownika.
xXREKTERxX

@ Allan Wszystko, co tu powiedziałeś, może spowodować złe wyniki. Nie powinno to powodować awarii gry.
Alistair McMillan

@AlistairMcMillan - Opieram to na moich badaniach, dlatego umieściłem ostatnie zdanie w moim poście: „możesz go uruchomić w Boot Camp pod Windows XP 32bit, ale ze względu na architekturę MBA może nie być wart wysiłku”.
Allan

@ Allan Fair wystarczy. Mówię tylko, że anon zapytał, dlaczego jego gra się zawiesza, odpowiedziałeś na zupełnie inne pytanie („Czy powinienem nawet spróbować uruchomić Far Cry 2 na moim MacBooku Air?”). : P ODPOWIEDŹ Oto ktoś korzystający z Far Cry 2 jako narzędzia do testowania i uzyskujący dobre (nie świetne) częstotliwości wyświetlania klatek na tym samym modelu MacBooka Air. hardwarezone.com.sg/…
Alistair McMillan

@Allan nie ma wątpliwości, że ta gra nie może działać w moim Macbooku i grałem w nią już bez żadnych wad, mimo wszystko sprawnie, (powiedziałem to w poprzednim komentarzu), ale idk po tym, jak zainstalowałem Windows 10 na wewnętrznym SDD i użyłem te same sterowniki, które działały wcześniej na zewnętrznym sprzęcie. (grałem w tę grę). Właśnie się rozbił. Jedyna różnica polega na tym, że umieściłem okna wewnętrznie.
xXREKTERxX
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.