Jak długo zegarek Apple może pozostać bez iPhone'a?


3

Mam zegarek Apple Watch, który jest sparowany z moim iPhonem.

Kiedy mój iPhone jest gotowy do konserwacji, przez ile dni mogę nadal korzystać z zegarka Apple Watch bez utraty funkcjonalności i danych monitorowania zdrowia? tzn. kiedy telefon wróci, czy będę w stanie zrzucić wszystkie dane zebrane w tym czasie?


Byłem w stanie używać mojego Apple Watch przez cały tydzień, gdy mój telefon był zepsuty i wydawało się, że działa dobrze.
Stevoisiak

Odpowiedzi:


3

Nie ma narzuconego sztucznego limitu czasu, przez jaki zegarek Apple Watch może pozostawać z dala. Gdy Apple Watch ponownie połączy się z iPhone'em, zsynchronizuje wszelkie dane, których nie ma na iPhonie jak zwykle.

Apple Watch ma 8 GB pamięci wewnętrznej - chociaż nie wszystkie będą dostępne dla danych Zdrowia, Zdrowie używa tylko bardzo małej ilości pamięci (około 6 miesięcy dla mnie zużyło 3,6 MB), więc nie jest to czymś zmartwionym o.


Potwierdzam, że to prawda, wszystkie moje działania zostały zsynchronizowane po dwóch tygodniach. Prawdziwy ból polega na tym, że gdy nie masz telefonu, nie możesz zmienić czasu, jeśli podróżujesz do innej strefy czasowej :-(
Maverik
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.