Jak odblokować iPhone 3GS z 05.16.05?


2

Miałem doskonale działającego odblokowanego i zepsutego iPhone 3GS, ale oczywiście musiałem iść naprzód i spróbować uzyskać na nim iOS 5. Nie wiedziałem, że muszę zachować pasmo podstawowe podczas aktualizacji, więc teraz ultrasn0w nie odblokuje go dla mnie i nie mam linii telefonicznej.

Czy jest jakiś sposób, aby odblokować iPhone 3GS z pasmem podstawowym 05.16.05? Jeśli nie, czy jest jakaś oczekiwana zmiana, która pozwoli mi to zrobić?


1
Obecnie nie. Straciłeś odblokowanie, dopóki ultrasnow nie wypuści wersji zdolnej do obsługi nowego pasma podstawowego. Brak ETA w tym zakresie.

@cksum czy ktoś nad tym pracuje?
Amir Rachum

Oczywiście! Prawdopodobnie pracowali nad pierwszą wersją beta iOS 5.

Czy jest ktoś, kto wie, kto może powiedzieć, czy zostanie wydany w najbliższym czasie? Zastanawiam się, czy jestem w stanie kupić nowy telefon, ponieważ ten nie nadaje się do użytku.
Amir Rachum

1
Nie. Ludzie nad nim pracujący nie publikują harmonogramu do wydania. Kiedy jest na zewnątrz, jest na zewnątrz. Właśnie dlatego sieć jest zaśmiecona powiadomieniami NIE AKTUALIZOWAĆ bez uprzedniego sprawdzenia. Proponuję wziąć tutaj dyskusję: blog.iphone-dev.org

Odpowiedzi:


0

Do tej pory możliwe jest obniżenie pasma podstawowego - przynajmniej dla iPhone 3G i 3GS (niestety nie 4 / S) - z iPada 06.15 do 05.13.04 (bez blokady) dzięki wspaniałej pracy iPhone Dev Zespół:

Zespół deweloperów iPhone z przyjemnością ogłasza opcję obniżenia pasma podstawowego w kolorze czerwonymsn0w dla tych, którzy używają pasma podstawowego iPada 06.15 w telefonie iPhone3G lub iPhone3GS.

Zwykle masz pasmo podstawowe 06.15, jeśli odblokujesz za pomocą ultrasn0w, ale zaktualizowałeś pasmo podstawowe iPhone'a od 05.13.04. Dzięki tej nowej funkcji możesz teraz obniżyć wersję z 06.15 do 05.13.04 (nawet jeśli nigdy wcześniej nie miałeś 05.13.04 na tym urządzeniu). To daje najlepsze z obu światów: kompatybilność ultrasn0w i normalny pasmo podstawowe iPhone'a z pełnym GPS i możliwością ponownego użycia standardowych IPSW.

Zobacz ten post na ich blogu.


Czy mówisz, że odpowiedź na pytanie PO jest w zasadzie nie, ale obejście polega na obniżeniu pasma podstawowego, a następnie odblokowaniu - a nie ponownym uaktualnieniu?
bmike

@bike: Nie możesz odblokować BB 05.16.05, ale możesz „uaktualnić” iPada BB 06.15 - ale wtedy tracisz GPS i powiadomienia push. Co nowego teraz jest to, że można w dół -grade z iPad BB 06.15 do iPhone BB 05.13.04, które można odblokować. Teraz możesz mieć iOS 5.1.1 z w pełni funkcjonalnym BB 05.13.04 i odblokować.
iolsmit

Zadziałało! Dziękuję bardzo! Mój iPhone był ciężkim iPodem od miesięcy!
Amir Rachum

(Spędziłem całego mojego przedstawiciela na tej nagrody, więc nie mogę wyrazić uznania, ale zrobię to raz, gdy będę mógł)
Amir Rachum,

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.