Na jakiej powierzchni najlepiej używać Magic Mouse?


16

Dostałem Magiczną Mysz wraz z moim MacBookiem, próbowałem używać go przez jakiś czas, ale szybko mnie rozczarowałem. Zamiast podkładek ślizgowych ma dwa twarde plastikowe pręty, co sprawia, że ​​nieprzyjemne jest używanie na większości powierzchni. Próbowałem go na drewnianym stole (zarysowałem go trochę brudu), papieru (zbyt duże tarcie), pokrytej tkaniną podkładki pod mysz (ma problemy z prawidłowym śledzeniem), nawet na powierzchni mojego MacBooka (niewygodne), ale żaden z nich nie wydaje się działać zbyt dobrze. Na jakiej powierzchni zaprojektowano Magic Mouse i na których powierzchniach można z niej naprawdę korzystać?


2
Spojrzałem na przyklejenie pod myszą czegoś takiego jak GlideTapes lub paski glidePro, ale nigdy ich nie wypróbowałem, ponieważ zmieniłem prawie wyłącznie na Trackpad / Magic Trackpad.
root

2
Nigdy nie miałem problemów z moim biurkiem ze sztucznej skóry w domu lub twardym laminowanym w pracy. Wymaga czyszczenia co kilka tygodni, ale robią to wszystkie myszy. Czy twoje biurko jest czyste?
Abhi Beckert

Już miałam rozmazać trochę oleju na biurku, aż doszłam do wniosku, że mogę nakleić taśmę samoprzylepną na każdym pasku pod magiczną myszą. Teraz wydaje się niesamowity. i nie, tak naprawdę nie zamierzałam używać olejku dla dzieci ..
pnizzle

Odpowiedzi:


9

Zasadniczo potrzebujesz powierzchni do gry , niektóre z nich zostały stworzone specjalnie do użytku z myszami Apple:

Podkładka pod mysz Cupertino - 15 USD

Mówią, że jest produkowany przez firmę z Cupertino w Kalifornii. Działa również (jako powierzchnia).

Podkładka pod mysz Cupertino po prostu leży na stole


MacPadd - 25 USD

Jest to po prostu kawałek gotowego aluminium i myślę, że będzie się czuł tak samo jak MacBook z górną powierzchnią. Sprzęt Toma mówi, że ich dostawa jest dziwna, ale może to bs . Jest także recenzowany na Youtube .

Pad MacPadd


Just Mobile AluPad - 45 USD

Wspinają się, że jest stworzony wyłącznie dla produktów Apple, a na Youtube jest kilka pozytywnych recenzji na ten temat tu i tam . Mówią, że powierzchnia jest przyjemna w dotyku.

Wystarczy Mobile AluPad i mysz


lepszy stół

Zastanów się nad znalezieniem lepszego stołu niż ten, którego używasz teraz. Po prostu chwyć MacBooka i mysz i przejdź do sklepu z meblami, który Ci się podoba, i znajdź stół, który najbardziej Ci odpowiada. Otrzymasz największą możliwą powierzchnię roboczą, a jako bonus możesz poprawić ergonomię swojego miejsca pracy. I oczywiście utrzymuj swój stół w czystości (wiem, że to trudne. Mam kota :).


3

podkładka pod mysz pokryta materiałem (ma problem z prawidłowym śledzeniem)

Potrzebujesz podkładki pod mysz z nadrukowanym wzorem lub bardzo grubej liczby wątków. Mysz Magic Mouse została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o niskim zużyciu energii, a nie do gier typu twitch. Czasami nie widzi wystarczająco dobrych wątków na niektórych podkładkach pod mysz z tkaniny, aby je śledzić. Zajęty nadrukowany wzór będzie lepszy niż duże dwukolorowe logo firmy.

Możesz kupić prawie każdą drukowaną podkładkę pod mysz w sklepie Apple i uzyskać dobre wyniki.

Jeśli czujesz się dobrze, a jedynym problemem jest śledzenie, sugeruję po prostu zamianę podkładki pod mysz na drukowaną.

Możesz to również przetestować bez kupowania nowego, pakując starą podkładkę pod mysz w starą odzież lub koszulkę i testując ją. Jeśli to rozwiąże problem, zdobądź nową podkładkę pod mysz lub przyklej kwadratowy materiał koszuli do górnej części istniejącej podkładki.


2

Używam pokrytej tkaniną podkładki pod mysz z nadrukowanym wzorem. Wydaje się, że działa dobrze. Wydaje się również działać na bardzo czystej (nieprzylepnej), nie drewnianej powierzchni biurka.

Wcieranie odrobiny oleju ze skóry z palców na plastikowe paski na spodzie myszy może, ale nie musi, pomóc w odczuciu poślizgu.


2

Miałem ten sam problem z tkaną podkładką pod mysz, ale stwierdziłem, że okładka błyszczącego magazynu działa naprawdę dobrze. Ładnie ślizga się bez trzasków i doskonale się śledzi. Więc teraz, ze względów estetycznych, użyłem pustego arkusza błyszczącego papieru do drukarek laserowych. Prawdopodobnie możesz wydrukować coś, aby mieć niestandardowy projekt lub kolor, ale sam tego nie próbowałem.


2

Uważam, że laminowany kawałek papieru działa dla mnie całkiem dobrze jako powierzchnia Magic Mouse.


2

Umieść taśmę samoprzylepną na spodzie myszy Magic Mouse (zgodnie z zaleceniami @Will) i użyj okładki spoiwa jako „podkładki pod mysz”.

Miałem zapasowy 3-pierścieniowy segregator i po prostu odciąłem osłonę nożyczkami, a następnie użyłem więcej taśmy, aby zapobiec przesuwaniu się po biurku.

Brzmi hack, ale jest tani i działa naprawdę dobrze ! Znacznie mniejsze tarcie, ale wciąż dokładne i precyzyjne.

Magic Mouse z taśmą samoprzylepną na dole, aby zmniejszyć tarcie

Pokrowiec na 3 pierścienie jako podkładka pod mysz dla Magic Mouse


2

Wielkie dzięki za wszystkie powyższe sugestie! Próbowałem wielu z tych (i innych), ale ostatecznie rozwiązaniem tego (zaskakującego, ale irytującego) problemu jest prosty portfel lub teczka z papieru z przezroczystego papieru A4 - taki, który ma otwór z jednej strony długi i jeden krótki, ale bez zapięcia lub zamykane zatrzaski - portfele zwykle mają bardzo lekko teksturowaną powierzchnię (wydają się one działać lepiej niż całkowicie gładka powierzchnia). Włóż do środka pojedynczy arkusz papieru - wybrany przez ciebie kolor, aby pasował do Twojego nastroju lub wystroju (używam białego, ponieważ mam białe biurko) - i na koniec użyj przezroczystej taśmy, aby przymocować do biurka (poziomo lub pionowo) i hej presto - prawie cicha, płynna i precyzyjna szybowanie Magic Mouse!


1

Używam zgrabnego małego produktu o nazwie Fliders . Są to małe podkładki, które przyczepiają się do dolnej części myszy i faktycznie zastępują podkładkę pod mysz. Są wykonane z miękkiego materiału, który redukuje hałas i sprawia, że ​​przesuwanie myszy jest płynniejsze na biurku.


1

Mam iMaca z myszą bezprzewodową. Po kilku latach przestało działać na moim biurku. Oczyściłem zarówno komputer Mac, jak i biurko - wciąż nie mam szczęścia. Potem złapałem błyszczący biały segregator - i użyłem go jako podkładki pod mysz. To działa dobrze. Domyśl. Matowa biel tego nie robi - błyszcząca biel robi. Zgaduję, że coś zapycha oko myszy.


1

Jestem programistą i brak łatwego przesuwania się za pomocą magicznej myszy był sporym problemem. Zawsze miałem superlekkie myszy dotykowe / podkładki pod mysz na komputerach Mac i Windows i minimalizuje to wysiłek związany z poruszaniem myszą, co jest bardzo pożądane. Apple rozumie wartość tego minimalnego wysiłku, o czym świadczy ich klawiatura. Klawisze są bardzo łatwe do wciśnięcia i pokonania bardzo małej odległości.

Ale mysz była prawdziwym problemem. Próbowałem każdej możliwej powierzchni, poza kupnem drogiego kawałka blachy, z czego byłem bardzo sceptyczny.

W końcu kupiłem fliders i uznałem je za zadowalające. Używam ich na gładkiej powierzchni mojego drewnianego biurka. Ale nadal występuje niepożądane tarcie. Zrezygnowałem z tego.

Następnie dzisiaj postanawiam sprawdzić, czy są jakieś nowe pomysły online. Znalazłem tę dyskusję i zaintrygowała mnie idea tego, co nazywano powyżej „taśmą samoprzylepną”. Czy to może być takie proste?

Umieściłem pasek taśmy samoprzylepnej 3M (odmiana o matowej powierzchni, na której można pisać) nad każdym suwakiem myszy. Ku mojemu zdumieniu jest to idealne rozwiązanie. Magiczna mysz ślizga się tak doskonale, jak wszystkie inne. Niesamowite. Tak prosty.

Nie jestem pewien, czy byłoby tak samo dobrze bez lataczy. Zgaduję, że tak. Ale na razie czuję się tak dobrze, że zostawiam flidery pod taśmą. Dodają odrobinę miękkości.


1

Naprawiłem mój, używając aluminiowej strony mojego starego iPada, który jest zbyt wolny, aby go używać przez długi czas, ale sprawia, że ​​świetna podkładka pod mysz, działa teraz świetnie.


1

Sugestie dotyczące używania błyszczącej okładki magazynu sprawiły, że zacząłem myśleć o błyszczącym papierze do drukowania zdjęć. Działa świetnie!0

Odkryłem, że aluminiowa podkładka do gier jest zimna, szorstka i niezbyt dobra - niezbyt responsywna lub dokładna. Miałem naprawdę starą, darmową podkładkę pod mysz i to działało dobrze. Czasopisma, stoły, książki itp. Nie są dobre. Pomyśl o podkładkach pod mysz, które otrzymałeś 10 lat temu, a będziesz na właściwej drodze, z pianką pod i lekko twardą i lekko błyszczącą powierzchnią.


0

Użyj dowolnej podkładki / maty, ale zmień śledzenie myszy za pomocą Preferencji systemowych> Ustawienia myszy , aby dopasować podkładkę. Jeśli jest powolny, przejdź na stronę i przejdź do szybkiego.


0

Używam podkładki przeznaczonej do nakrycia talerza na obiad. Działa to doskonale z magiczną myszą. Podkładka ma na górze twardą, bardzo gładką powierzchnię, która pozwala dwóm gumowym / plastikowym paskom na spodzie myszy przesuwać się z odpowiednią siłą tarcia. Ma również podkładkę z korka, która chwyta stół. To idealne (i tanie!) Rozwiązanie, a ponadto możesz rozejrzeć się za różnymi wzorami. Jedyną wadą jest to, że może być konieczne kupienie zestawu 4.


0

Używam standardowej podkładki pod mysz, z podkładem z gumy, aby uniemożliwić ruch. 5 funtów z lokalnego sklepu z artykułami papierniczymi.

Wydajność jest znacznie lepsza niż na starej, nieco błyszczącej podkładce pod mysz, którą zastępowałem. Widziałbym naprawdę dziwne zachowanie Magic Mouse, takie jak pominięte kliknięcia i dodatkowe przewijanie w niektórych aplikacjach.


0

Moja magiczna mysz zaczęła drapać i doprowadzało mnie to do szału. Po wypróbowaniu niektórych z powyższych sugestii, wyjściu i zdobyciu podkładki pod mysz dla graczy, nadal nie byłem szczęśliwy. Moje rozwiązanie polegało na zakupie plastikowego znaku z jedną białą stroną bez nadruku. Przycinam go na wymiar, nakładam równomierną warstwę podwójnej taśmy klejącej na rozmiar wydruku i przyklejam do biurka. Początkowo plastik był zbyt błyszczący, a mysz nie działała poprawnie, więc użyłem trochę materiału ściernego 3-M, bardzo drobnego materiału i usunąłem połysk i działa idealnie! Niski koszt, niestandardowy rozmiar / kształt i koniec z trzaskami myszy.


0

Przedstawię tutaj moją rekomendację, ponieważ niedawno zacząłem używać podkładki pod mysz, która działa naprawdę dobrze

Precyzyjna podkładka pod mysz 3M z podkładem antypoślizgowym i bitmapą do oszczędzania baterii - 5 USD

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Pierwotnie kupiłem to, ponieważ potrzebowałem taniej podkładki pod mysz bez kociąt, szczeniąt lub delfinów, którą mogłem wrzucić do mojej teczki, aby móc używać mojej myszy (Apple Magic Mouse i Microsoft Arc Mouse), kiedy byłem poza domem. Czasami powierzchnia robocza (jak stół piknikowy) jest niepraktyczna w użyciu na myszy.

Ta rzecz faktycznie działa tak, jak reklamowano za jedyne 5 USD . Śledzenie jest doskonałe, ale byłem ciekawy, jak dobrze wydłużyło to moją żywotność baterii. Mam akumulator, który może naładować tylko tydzień (wymaga wymiany). Po włożeniu tego pada mam nieco ponad półtora tygodnia z tą samą baterią.

W tej cenie nie można pokonać tej podkładki pod mysz.


-2

Idealna powierzchnia to po prostu arkusz białego papieru drukarki ułożony na zwykłej podkładce pod mysz o grubości 1/8 ". SZYBKO i ZERO!


Próbowałem tego, ale nie działało zbyt dobrze.
ThePiachu
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.