OK, dlaczego mój iPhone 5 jest teraz super elektromagnesem? [Zamknięte]


3

Proszę nie mów mi, że to magnes na głośnik. Zapewniam cię, że tak nie jest. Miałem to kilka lat, a to zaczęło się kilka miesięcy temu. Podniesie nakrętki i śruby, mogę rzucić je na moją lodówkę, przyklei się. To samo dotyczy mojej broni palnej, skrzynki na narzędzia, samochodu i wszystkiego innego metalicznego. To nie jest normalne i zdrowe. Więc jaka jest odpowiedź? Ktoś?


1
Nie jesteśmy dobrym miejscem na wpływ pól magnetycznych na zdrowie - może na health.stackexchange.com/questions/tagged/magnetic-fields - Jeśli zamiast tego zastanawiasz się, jak zmierzyłbyś pole magnetyczne lub czy mogłoby to wpłynąć na sprzęt , edytuj post, aby jasno wyjaśnić, w jaki sposób mierzysz „super magnes” lub czy tego właśnie szukasz jako użytkownik iPhone'a. Po zredagowaniu wpisu doświadczeni członkowie witryny sprawdzą zawieszenie, aby ponownie otworzyć tę odpowiedź na więcej odpowiedzi niż ta tutaj.
bmike

Odpowiedzi:


2

Wiem, że powiedziałeś Proszę nie mów mi, że to magnes na głośnik , ale otworzyłem wiele telefonów iPhone 5 i jest to jedyna część magnetyczna w całym iPhone 5 - więc nie może to być nic innego.

A kiedy mówisz : Zapewniam cię, że to nie magnes na głośnik, skąd wiesz? Jakie masz dowody?

W rzeczywistości nie może to być nic innego. Jeśli sprawdzisz porzucenie tego iPhone'a 5 , zobaczysz wszystko, co znajduje się w iPhonie 5. Podczas gdy niektóre części są magnetyczne w tym sensie, że przyklejają się do magnesu, jedynym źródłem magnetycznym jest magnes głośnika.

Ponadto, ponieważ iPhone jest wyposażony w kompas, został bardzo starannie zaprojektowany, aby żadne pola magnetyczne nie zakłócały tego. Innymi słowy, Apple nie umieścił w telefonie żadnych niepotrzebnych magnesów, z wyjątkiem magnesu na głośnik (którego nie można uniknąć).

Wreszcie, chociaż nie jestem ekspertem medycznym, obawy wokół telefonów komórkowych zawsze dotyczyły sygnałów elektrycznych, których potrzebują do działania, a nie magnesów. Jeśli jesteś zaniepokojony, możesz użyć odpowiedniego etui (jeśli go jeszcze nie masz) i / lub użyć słuchawki / zestawu słuchawkowego Bluetooth do połączeń.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.