Czy istnieje sposób na ograniczenie inteligentnej listy odtwarzania według pola roku w iTunes 12


3

Używam dość skomplikowanego stosu inteligentnych list odtwarzania, aby zapełnić iPoda muzyką i filmami, od górnego, który wyciąga pliki, które najpierw dodałem do biblioteki, do środkowego zakresu, który sortuje tę listę odtwarzania według liczby odsłuchów pliki do aktualnie używanych list odtwarzania, które sortują je według rodzaju mediów (tj. program telewizyjny, audiobook i gatunki muzyczne) Te listy odtwarzania niskiego poziomu zwykle ograniczam do 23 pozycji, ponieważ jest to najwięcej, co mogę mieć na jednym ekranie bez przewijanie, ale natknąłem się na mały problem. Lubię słuchać mojej muzyki z roku na rok, od najstarszych rzeczy, ale nie mam możliwości OGRANICZENIA listy odtwarzania według tego pola. Mogę ograniczać losowo, ale wtedy moje audiobooki pojawiają się w porządku, tak samo z artystą i albumem, czasami dostanę trzecią książkę z trylogii przed pierwszą.

Czy listy odtwarzania mogą ograniczać liczbę meczów w ciągu roku, aby zawsze móc zdobyć najwcześniejsze utwory?


1
Interesujące pytanie. Tylko jedna rzecz, oprócz odniesienia do iTunes 12 w twoim tytule, nie określiłeś dokładnej wersji iTunes 12, której używasz? Od pierwszego wydania iTunes 12 w październiku 2014 r. Wprowadzono wiele poprawek, więc może to mieć znaczenie. Możesz użyć linku edycji pod swoim pytaniem, aby go edytować.
Monomeeth
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.