Pasek wyszukiwania Safari nie traci ostrości na Enter


10

Kiedy szukam czegoś za pomocą paska wyszukiwania Safari, pasek wyszukiwania nie traci ostrości po uderzeniu Enter, więc sugestie pojawiają się ponownie.

Czy ktoś miał ten problem? Czy istnieje sposób, aby to naprawić? Używam Safari 10 na macOS Sierra.


Która wersja systemu macOS Sierra?
Monomeeth

macOS Sierra 10.12.4
Arthur Chaloin 24.04.17

1
Zbyt często utknąłem na pasku adresu / wyszukiwania, aby stracić koncentrację i wrócić do strony internetowej, na przykład do przewijania za pomocą klawiatury, w końcu naciskam <kbd> Esc </kbd>, ewentualnie kilka razy. Jestem nowym użytkownikiem komputera Mac, obecnie korzystam z systemu macOS High Sierra 10.13 i Safari 11, więc nie jestem pewien, czy to tylko ja nie nauczyłem się jeszcze systemu operacyjnego i wszystkich skrótów klawiaturowych, ale to i tak poprawka lub rozwiązanie dla mnie .
PatrikN

Czy safari jest jedyną przeglądarką lub aplikacją, w której klawisz „Enter” nie działa normalnie? Jak też się czuje naciśnięcie klawisza. Czy to normalna podróż kluczem? Jeśli nie, będziesz musiał go wyczyścić za pomocą puszki ze sprężonym powietrzem.
Melvin Jefferson,

Odpowiedzi:


3

Niestety jest to jedna z małych niezauważonych rzeczy, z którymi zaakceptowałem życie. Ta kwestia trwa od lat .

Próbowałem ominąć ten problem, instalując rozszerzenie z galerii rozszerzeń safari, które wykonuje wyszukiwania i te działają przez pewien czas, a problemy ostatecznie wracają.

Edytować:

Począwszy od Safari 13.0.1 w macOS Catalina, ten błąd już nie występuje, do tej pory wydaje się dobry

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.