Ukryj określone kalendarze w Centrum powiadomień


19

Obecnie mam pięć wydarzeń kalendarza wyświetlanych jednocześnie w Centrum powiadomień. Mam jednak jeden konkretny kalendarz, który chciałbym przed nim ukryć, ponieważ zawiera on zbyt wiele wydarzeń, aby konfiguracja Kalendarza w Centrum powiadomień była przydatna. O ile mogłem przypuszczać, że mam majsterkowanie w ustawieniach, nie ma na to sposobu. Czy ktoś inny mógł go znaleźć?


1
Słyszałem o kilku skargach w Internecie. Nie jest znane znane rozwiązanie. Mam nadzieję, że Apple wysłucha naszych modlitw i naprawi to dziwne zachowanie (jeśli ukryję kalendarz w Calendar.app z jakiego dziwnego powodu chciałbym go zobaczyć w centrum powiadomień ?!) z aktualizacją 5.x.
lucasoldaini

Gdzie mieszkają twoje kalendarze? Czy możesz skorzystać z rozwiązania, które wymaga skonfigurowania drugiego konta iCloud do obsługi problematycznego kalendarza i posiadania konta podstawowego po prostu subskrybującego kalendarz?
bmike

@bike Większość z nich nie posiadam; są subskrypcjami kont członków rodziny za pośrednictwem Kalendarza Google.
Timothy Mueller-Harder

@bike Chociaż widzę, o co ci chodzi; powinieneś przesłać je jako odpowiedź, aby opinia publiczna mogła je zobaczyć. Nie zaakceptuję tego, ale może być pomocne dla innych. :)
Timothy Mueller-Harder

Zostawię bez odpowiedzi, ponieważ nie odpowiadam na nie, ale sugeruję całkiem duże obejście. Witryna promuje pytania bez odpowiedzi i nie chcę okradać cię z tego statusu bez uzasadnionej odpowiedzi ;-)
bmike

Odpowiedzi:


3

Możesz użyć aplikacji kalendarza innej firmy tylko do ich funkcji powiadomień, co jest dużym rozwiązaniem.

Polecam Calvetiva, Agenda lub Tempus.

Przepływ pracy przebiegałby mniej więcej tak:

  1. Wybierz dodatkową aplikację kalendarza.
  2. Skonfiguruj dodatkową aplikację kalendarza, aby korzystała tylko z kalendarzy, dla których chcesz otrzymywać alerty (kroki różnią się w zależności od wyboru aplikacji). Niektóre (jak Calvetica) są sprytne i rozszerzają funkcję alertów, umożliwiając opcję drzemki itp.
  3. Skonfiguruj powiadomienia i powiadomienia z drugiego kalendarza za pomocą normalnych aplikacji> Powiadomienia, aby wyświetlały się tak, jak chcesz. Będą uruchamiane tylko dla aktywnych kalendarzy w aplikacji.
  4. Skonfiguruj zwykłe alerty kalendarza, aby były wyłączone. Usuń z Centrum powiadomień, ustaw styl alertu na brak, a także przejdź do Dźwięki> alerty i ustaw alert kalendarza na brak.

Teraz istniejąca aplikacja kalendarza będzie nadal mieć dostęp do wszystkich kalendarzy, ale nie będzie powiadamiać, aplikacja dodatkowa będzie ostrzegać tylko dla aktywnych.

Wady: trzeba będzie co jakiś czas otwierać, a następnie zamykać kalendarz dodatkowy, aby mógł czytać bieżące alerty z magazynu danych kalendarza i tworzyć z nich własne lokalne powiadomienia.

Mam nadzieję, że uda ci się to obejść, wykonując powyższe kroki, ale używając wbudowanego kalendarza jako selektywnego kalendarza alertów (ponieważ jest on zawsze uruchomiony i nie trzeba go otwierać w celu aktualizacji) oraz używając zastępczej aplikacji kalendarza ze wszystkimi kalendarzami pokazane, ale brak alertów - niestety normalna aplikacja Kalendarz zawiera wszystkie kalendarze, niezależnie od tego, czy kalendarz został wyłączony, czy nie.


To dobry pomysł i to, co zdecydowałem, jest prawdopodobnie najlepszą opcją. +1, ale nie zaznaczam go jako poprawnego, ponieważ jest to obejście. Dzięki!
Timothy Mueller-Harder

Okej, chyba że Apple coś zmieni, to jest tak blisko prawidłowej odpowiedzi, jak my.
Timothy Mueller-Harder

0

Na moim iPhone'u zepsutym jailem korzystam z LockInfo . Dzięki LockInfo nie tylko wyświetlasz centrum powiadomień na ekranie blokady, ale masz większą kontrolę nad tym, co robi centrum powiadomień.

I odnosząc się bezpośrednio do pytania, za pomocą tej wtyczki możesz przejść do:
Ustawienia systemu -> LockInfo -> Powiadomienia i widżety -> Kalendarz -> Kalendarze; i wybierz, które się pojawią.


Zwracając uwagę na downvoter, chciałbym zauważyć, że było to właściwe rozwiązanie przed wydaniem iOS 7 ...
demure

Chciałbym tu wkroczyć po stronie downvotersów, zwykle nie akceptujemy urządzeń z jailbreakiem jako realnego rozwiązania problemu. Oprócz tego, że nie jest lubiany przez Apple, ale w tej chwili nie możesz jailbreakować swojego urządzenia, jeśli jest zaktualizowane. Więc po co to rozwiązanie?
SteppingHat

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.