MacBook Pro (13 cali, początek 2015 r.) Ulega awarii po użyciu podwójnego monitora zewnętrznego


0

ostatnio miałem dość dziwny problem dotyczący 13-calowego MacBooka Pro (początek 2015 r.), gdzie zawiesiłby się po nieużywaniu przez 60-80 minut po podłączeniu kabla DisplayPort do zewnętrznego wyświetlacza 4K. Był podłączony w każdym przypadku, w którym miał się zawiesić. Dodatkowo, kiedy odłączyłem kabel DisplayPort i otworzyłem MacBooka, aby użyć jego normalnego wyświetlacza, pojawił się czarny ekran. Jednak gładzik pojawił się w funkcji pokazu, ale użycie przycisków jasności ekranu i klawiatury nie przyniosło żadnych odpowiedzi.

Wszelkie pomysły, dlaczego?


1
Witamy w Zapytaj inaczej! :) Czy próbowałeś przetestować MBP w trybie awaryjnym, aby sprawdzić, czy problem nadal występuje? Czy możesz również edytować swoje pytanie ( pod nim link do edycji ), aby wyjaśnić, w jaki sposób korzystasz z MBP? Na przykład tytuł pytania odnosi się do podwójnego monitora zewnętrznego, ale pytanie nie dotyczy tego. Czy używasz tylko jednego wyświetlacza zewnętrznego, czy dwóch? Warto również podać dokładny model wyświetlaczy.
Monomeeth

Odpowiedzi:


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.