Wyłącz mini Kalendarz wyciągnij w iOS 5 na iPadzie?


1

Po uaktualnieniu do systemu iOS 5 zauważyłem, że na wyciągnięcie palca w pobliżu górnej krawędzi pojawia się mały wyciągany arkusz aplikacji Kalendarz. Wyłączyłem już wiele gestów, ale to nadal występuje. Czy można to wyłączyć? Irytujące jest na przykład korzystanie z aplikacji do rysowania na pełnym ekranie.


Jak odtwarzasz ten problem? Nie jestem całkowicie pewien, czy rozumiem o co ci chodzi.
Lasse Vågsæther Karlsen

Przejdź do dowolnej aplikacji i wykonaj szybki gest przesuwania palcem wzdłuż górnej krawędzi ekranu (wokół punktu środkowego).
Anna

dlaczego miałbyś wyłączyć najbardziej przydatne funkcje iOS 5 na iPadzie?
Alexander

Odpowiedzi:


1

Myślę, że możesz mówić o Centrum powiadomień. Czy to wygląda jak na zdjęciach w tym iOS: zrozumienie powiadomień strona?

Jeśli tak, przejdź do Ustawienia - & gt; Powiadomienia - & gt; Kalendarz i wyłącz „Centrum powiadomień”.


Tak! to jest to! Ale dziwne wyłączenie tej karty nie powoduje odejścia od zawartości.
Anna

Na moim iPadzie, który obecnie nie ma żadnych oczekujących powiadomień, ale mam jedno spotkanie na jutrzejszy poranek, pokazuje wpis kalendarza, więc brzmi to trafnie.
Lasse Vågsæther Karlsen

AFAIK jest teraz sposób na wyłączenie całego centrum powiadomień. Pojawi się, gdy wykonasz ruch w dół, niezależnie od tego, czy ma oczekujące powiadomienia.
Lasse Vågsæther Karlsen

1
Być może dodadzą to przy następnej aktualizacji. Widzę, że jest to destrukcyjne i podatne na przypadkowe interakcje, zwłaszcza gdy pożyczasz urządzenie dziecku lub coś takiego.
Anna

2
Jak powiedziała Clare, jest to jedna z głównych nowych funkcji, więc nie spodziewam się, że będzie jakiś sposób na jej wyłączenie. Zauważyłem jednak w niektórych grach, że musisz przesunąć dwukrotnie, aby uzyskać panel. Za pierwszym razem po prostu spada na małą kartę. Myślę, że to zapobiega przypadkowym interakcjom, ale nie jestem pewien, czy to celowe, czy po prostu dziwny błąd.
chrismanderson
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.