Jak przywrócić iPhone'a z kopii zapasowej iCloud?


13

Właśnie zainstalowałem iOS 5 na iPhonie 4 kilka dni temu i utworzyłem kopię zapasową w iCloud. Po przeprowadzeniu synchronizacji z komputerem PC usunąłem kilka aplikacji. Chciałbym je przywrócić z kopii zapasowej iCloud.

Próbowałem przeszukać witrynę Apple i Google, aby zobaczyć, jak przywrócić dane z kopii zapasowej, ale wszystkie przykłady dotyczą nowo aktywowanych telefonów, a nie telefonów już istniejących. Nie mogłem znaleźć odpowiednich opcji w aplikacji ustawień.

Próbowałem nacisnąć „Przywróć” w iTunes, co spowodowało usunięcie wszystkich danych z iPhone'a. Kiedy ponownie się uruchomił, przeprowadziłem kilka podstawowych kroków konfiguracji, ale żaden z nich nie zapytał mnie, czy chcę przywrócić telefon z kopii zapasowej iCloud. Jedyną rzeczą, która była tego bliska, było pytanie, czy chcę wykonać kopię zapasową na iCloud lub komputerze. Wybrałem iCloud.

Jak zmusić mojego iPhone'a do pobrania wszystkich danych, których kopie zapasowe utworzono w iCloud?

Aktualizacja: zgodnie z iCloud: Omówienie tworzenia kopii zapasowych i przywracania , mówi, że muszę przejść przez asystenta konfiguracji i wybrać przywracanie z iCloud. Problem polega na tym, że konfiguracja, którą przeprowadziłem, była standardową konfiguracją iOS 5, która prosi tylko o włączenie / wyłączenie usług, takich jak lokalizacja i tworzenie kopii zapasowych iCloud. Wygląda na to, że nie jest to ten sam asystent konfiguracji, który pojawia się na nowych telefonach. Pytanie brzmi więc, jak zmusić asystenta konfiguracji do pokazywania się na nowym telefonie.

Odpowiedzi:


8

Czy po przywróceniu telefonu wykonałeś kroki konfiguracji w iTunes lub na samym iPhonie? Spróbuj przywrócić ponownie i postępuj zgodnie z instrukcjami na iPhonie, a nie w iTunes. Widziałem niektóre raporty twierdzące, że przywracanie iCloud można uruchomić tylko z samego urządzenia.


Jak zainicjować przywracanie na iPhonie? Nie znalazłem takiego ustawienia i szukałem takiego.
Rozsądny

2
W porządku, dzięki to pomogło. Sztuką jest zainicjowanie przywracania z iTunes, ale nie dotykanie niczego w iTunes. Postępuj tylko zgodnie z instrukcjami na iPhonie. Jeden z nich zapyta, czy chcesz skonfigurować go jako nowy telefon lub przywrócić z iCloud. Jeśli naciśniesz cokolwiek w iTunes, nie wyświetli się ten sam ekran, a opcja przywracania z iCloud nigdy nie jest dostępna w iTunes.
Sensowny

1
Cieszę się, że mogę pomóc. To dziwne pominięcie, że Apple nie pozwala inicjować przywracania iCloud z iTunes.
chrismanderson

8

Aby zobaczyć asystenta konfiguracji w nowym telefonie, musisz zresetować „wszystkie ustawienia i dane” z iPhone'a, a nie z iTunes.


1
Myślę, że to właściwy sposób, zamiast próbować koordynować iTunes + iPhone. Zakładam jednak, że takie resetowanie nie resetuje również kopii zapasowej iCloud i nadal można ją przywrócić.
Jared Oberhaus

jest to dokładnie sposób, aby to zrobić. robiłem to już wiele razy, działa jak urok - dzięki!
lensovet,

-1

Właśnie napisałem instrukcje, jak to zrobić. Mam nadzieję, że to pomaga ...


1
Witamy, aby zapytać inaczej! Odpowiedzi na Ask Different muszą być czymś więcej niż tylko linkiem. Można podać link, ale proszę streść go lub fragmentuj w odpowiedzi. Chodzi o to, aby odpowiedź była samodzielna. Więcej informacji znajdziesz w często zadawanych pytaniach. Dzięki.
Nathan Greenstein,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.