Czy istnieje sposób na ponowne uruchomienie paska dotykowego na MacBooku Pro


19

Mam MacBooka Pro i kilka razy pasek dotykowy po prostu się na mnie zawiesi - zawiesi się. Nie będę w stanie nic z tego kontrolować, a to prawie nie odpowiada.

Czy istnieje sposób, aby go zrestartować lub coś, co nie wymaga ponownego uruchomienia całego systemu.

Odpowiedzi:


10

Możesz wymusić zamknięcie „ agenta paska Touch Bar ” za pomocą Monitora aktywności lub za pomocą

pkill "Touch Bar agent"

7
Wybierając to jako odpowiedź. Każdy, kto tego spróbuje, może także potrzebować wykonać następujące czynności. „killall ControlStrip” na terminalu bez cudzysłowów
KD.

2
Te polecenia nie działały dla mnie, ale działało wymuszenie zamknięcia TouchBarServer w monitorze aktywności. Jestem na macOS High Sierra.
Alan H.

Musiałem użyć polecenia @ KD, killall ControlStripaby naprawić problem z wyrównaniem, w którym puste miejsce po prawej stronie paska dotykowego powodowało, że <strzałka ekspandera była ukryta .. dzięki !!
ptim

3
W Catalinie 10.15.1 to nie wystarczy. Serwer powraca, ale pasek dotykowy jest nadal zamrożony. ControlStripPo zamrożeniu nie istnieje również żaden proces.
Efren

1
Musiałem zrestartować, aby odzyskać ControlStrip, aby znów działać w Catalinie. Obwiniam rozłączenie wielu monitorów, ponieważ ta wersja systemu operacyjnego wprowadziła
Efren,


2

Możesz ponownie uruchomić pasek Touch Bar, uruchamiając następujące polecenie (przetestowane na macOS Mojave, ale powinno działać również na wcześniejszych wersjach):

sudo pkill TouchBarServer


Inni nie pracowali dla mnie
Mark Swardstrom

0

Możesz także zablokować komputer Mac za pomocą Control+ Command+ Qi użyć TouchID, aby odblokować. To dla mnie najłatwiejszy sposób


-1

To jest łatwe.

Naciśnij, Command Spaceaby otworzyć Spotlight.

Wpisz „terminal”, aby uruchomić Terminal.

Wpisz następujące polecenie:

pkill "Touch Bar agent"

Działa na wszystkich wersjach od OS X do zwykłej Sierra, ale nie działa w High Sierra.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.