Czy mogę ustawić głośność w moim iPhonie niższą niż w przypadku suwaka?


20

Mam iPhone'a 4S i niektóre słuchawki douszne V-Moda. Słuchawki mają świetną głośność i izolację, co jest dobre, gdy słucham czegoś cichego. Ale to problem na moim iPhonie.

Kiedy odtwarzam muzykę na iPhonie ze słuchawkami, jest bardzo głośno . Jak w środku, boleśnie głośno, gdy umieszczam suwak głośności na środku. Aby obniżyć głośność, ja (oczywiście) przeciągnąłem suwak głośności w lewo. Problem polega na tym, że nawet kiedy dojdę do końca w lewo, wciąż jest bardzo głośno . Jeśli przeniosę ją dalej, głośność nagle się wycisza.

Próbowałem zmienić ustawienia i odkryłem, że włączenie Sound Check pomaga w głośniejszych utworach. Niestety Sound Check nie dotyczy aplikacji takich jak Spotify, których używam częściej niż aplikacji Muzyka.

Jak mogę zmniejszyć głośność w iPhonie poza suwakiem?

Uwagi: Głośność jest dobra w przypadku standardowych słuchawek Apple. Zmniejszenie głośności samej muzyki (modyfikacja plików) nie wchodzi w grę, ponieważ muszę zmniejszyć głośność przesyłania strumieniowego audio i plików, do których nie mam dostępu (Spotify).


Czy wypróbowałeś opcję ograniczenia głośności?
Agos

2
To nie jest to, o co prosiłeś, ale możesz użyć wbudowanej regulacji głośności lub tłumika na przewodzie słuchawkowym.
Kevin Reid

@Agos Niestety, ograniczenie głośności pozwala jedynie ograniczyć zakres głośności poza pełnym zakresem. Nie pozwala ci zejść niżej :(
Nathan Greenstein

@KevinReid Dobra uwaga; Obawiam się, że to właśnie będę musiał zrobić.
Nathan Greenstein,

Kiedy ograniczysz głośność, myślę, że skaluje zakres suwaka głośności (na przykład suwak całkowicie w prawo to tylko 50% całkowitej możliwej głośności). W ten sposób powinno pozwolić na dokładniejsze przyrosty.
Alexander - Przywróć Monikę

Odpowiedzi:


10

Miałem ten sam problem. Przeszedłem do ustawień, muzyki, EQ i dostosowałem ustawienie Loudness. Teraz jest bardziej miękki / nie tak głośny.


2

Istnieje list, którą możesz edytować, aby zwiększyć lub zmniejszyć wzmocnienie głośności na urządzeniu z uszkodzonym więzieniem, jednak twoje pytanie ma tag iphone-4s, więc zakładam, że używasz 4S, co oznacza, że ​​nie będzie to możliwe do czasu zwolnienia jailbreaka.

iJailbreak ma samouczek, jak to zrobić, ale powinno to być łatwiejsze:

 1. Pobierz iFile z Cydii.
 2. Otwórz iFile i naciskaj strzałkę wstecz, aż pojawi się pasek tytułu /.
 3. Przejdź do /System/Library/PrivateFrameworks/Celestial.framework( MobileToolbox.frameworkw iOS 5)
 4. Stuknij ReigonalVolumeLimits.plist, a następnie Przeglądarka listy właściwości.
 5. Ustaw każdą wartość po prawej stronie na jedną z poniższych:

  • 0,83 (domyślna)
  • 25 (125% pierwotnej wielkości)
  • 0,43 (43% pierwotnej wielkości)

  (Nie używaj 1, ponieważ wiadomo, że zużywa więcej czasu pracy baterii).

 6. Zapisz zmiany w pliku.
 7. Ponownie uruchom lub uruchom ponownie urządzenie, a poziom głośności się zmieni.

Możesz nie słyszeć różnicy przez głośnik telefonu, ale powinieneś, gdy używasz zewnętrznego wyjścia audio.

Jeśli nie chcesz jailbreak, możesz także spróbować odtworzyć muzykę, zmieniając ustawienia korektora na takie, które lubisz. Nie jestem jednak pewien, czy ma to wpływ na aplikacje inne niż standardowe.


1

Ok, więc w końcu mam jakąś odpowiedź! To hack, ale ... w zasadzie możesz stworzyć własny korektor, który po prostu obniża wszystkie częstotliwości o tę samą wartość, co jest równoznaczne z obniżeniem głośności.

Krok 1: Dokonaj korekty klienta w iTunes: Otwórz iTunes. Wybierz Okno> EQ. Następnie zmniejsz głośność przedwzmacniacza (po lewej stronie) do bardzo niskiego poziomu. Jeśli chcesz jeszcze więcej redukcji, weź każdy mały suwak i zmniejsz go naprawdę nisko, ale upewnij się, że każdy z nich ma dokładnie tę samą wartość, w przeciwnym razie nieznacznie zmienisz ton utworów.

Krok 2: Pobierz ten niestandardowy korektor na iPoda !: Postępuj zgodnie z instrukcjami dokładnie z innego pytania na forum: http://www.head-fi.org/t/399487/ipod-custom-eq-yes-it-can- będzie zrobione

Następnie, jeśli chcesz zmniejszyć głośność każdego utworu, po prostu przejdź (na iPodzie) do Ustawienia> EQ i wybierz ustawienie EQ! Bum!


1

Nie ma łatwego sposobu, aby to zrobić za pomocą standardowego systemu iOS (obecnie świeże iOS v.9.3.1 ), bez „jailbreakingu” i ingerowania w wewnętrzne funkcjonowanie iOS.

Zestawy słuchawkowe z przewodem

Jeśli korzystamy ze słuchawek z przewodem , możemy winić wyższe / niższe różnice impedancji w słuchawkach. Zestawy słuchawkowe o wysokiej impedancji wymagałyby wyższych poziomów sygnału, aby uzyskać ten sam poziom wyjściowy w słuchawkach o niskiej impedancji.

Najłatwiejszym rozwiązaniem, jakie możesz zrobić, byłoby kupić tłumik głośności , który miałby małe pokrętło na samym adapterze do regulacji poziomu.

Zestaw słuchawkowy Bluetooth, bezprzewodowy

Ale jeśli masz bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth , działa to inaczej. Zestaw słuchawkowy kontroluje poziom głośności w trybie „ elektronicznym ”, więc jest całkowicie zależny od implementacji zestawu słuchawkowego i zależy od producenta do producenta. Minimalna głośność może się znacznie różnić w zależności od modelu zestawu słuchawkowego BT.

Mogę zaproponować pójście tą samą drogą, aby kupić zewnętrzny adapter Bluetooth , który dostanie sygnał analogowy , zamieni go na cyfrowy przez BT i będzie miał inne ustawienia dla zakresu głośności. Rozumiem, że to podejście nie jest łatwe w użyciu i ma swoje wady, więc nie polecam iść tą drogą, chyba że jesteś naprawdę zirytowany.


Teoretycznie możesz grać trochę z EQustawieniami w iPhonie ( sekcja Settings-> Music-> Playback), może to nieco złagodzić dźwięk, ale ledwo wpływa na minimalny poziom głośności, po prostu stworzy inną percepcję, nieco łagodniejszy dźwięk.

Nie jestem pewien, czy istnieją aplikacje do regulacji głównej regulacji głośności EQ +, myślę, że nikt nie używa ich na iPhonie / iPodzie.


1

Jestem na iOS 12.1.2, iPhone X nie może znaleźć limitu głośności w Ustawieniach.

Mam 3 listwy głośnikowe Bluetooth, różne modele, a wszystkie trzy są zbyt głośne przy najniższym poziomie głośności (1). Zejście niżej powoduje, że jest to (0) i wycisza je. Sterowanie dźwiękiem z listew głośnikowych zmienia głośność iPhone'a, z tym samym skutkiem.

Ale znalazłem sposób, aby kontrolować głośność w drobnych przyrostach między zakresem od 0 do 1.

W Centrum sterowania iPhone'a naciśnij „3D” (długie naciśnięcie?) Regulator głośności, który otwiera większą wersję, prawie pełny ekran. Teraz masz bardzo dobrą kontrolę między poprzednimi krokami. To jest jak 100 podskoków głośności między „0 / wyciszenie” a „1 / głośno”.

Odniesienie „1” i jest względne, ponieważ suwak nie ma żadnych znaków, a naciśnięcie przycisków głośności w górę / w dół powoduje przeniesienie go na różne poziomy, tzn. Przejście z 0 jeden w górę nie jest tym samym, co przejście z 2 w dół.

W każdym razie za pomocą ekranu dotykowego możesz precyzyjnie wyregulować głośność na dużym suwaku, aż do ledwo słyszalnego. Jest niezgrabny, wciąż ma szansę wysadzić słuch, ale działa.


To zadziałało! Dziękuję Ci! Uważam, że jest to poprawna odpowiedź dla każdego, kto ma ten problem na dowolnym iPhonie.
Xonatron,

0

Wypróbowałem aplikację Volume master (0,99 USD)

Mówi, że zwiększa głośność o 0,01 dB - 0 dB, 0,01 dB, 0,02 dB itp., Podczas gdy domyślna regulacja głośności iPhone'a wynosi 0 dB, 0,06 dB itp. Nie jestem pewien, czy 0,01 dB jest wystarczająco niskie lub czy działa z dowolną aplikacją.

Czuje się nieco komfortowo z 0,01 dB, chociaż nie mogę zbyt wiele odróżnić między 0,06 dB a 0,01 dB.


1
Opis aplikacji mówi, że tak naprawdę nie zmienia zakresu głośności, po prostu dzieli go na mniejsze przyrosty. Patrz wyżej, to mi nie pomoże :(
Nathan Greenstein

0

Mam aktywne głośniki bez regulacji głośności i przesyłam strumieniowo przez bluetooth. Jedynym sposobem na zmniejszenie minimalnej głośności jest pobranie aplikacji Denon Audio (za darmo), a następnie zakup korektora aplikacji (1,49 GBP), ustawienie eq na płaskie i zmniejszenie wszystkich częstotliwości. Można to zapisać jako ustawienie niestandardowe.

Próbowałem aplikacji głośności i innych korektorów - nie działają.


0

Jeśli ustawisz poziom głośności na najniższy, a następnie ustawisz limit głośności na najniższy możliwy, przekonasz się, że pasek głośności ponownie osiągnie maksimum. Po prostu przeciągnij go do końca, a głośność będzie znacznie niższa. HTH!


0

Przechylam 4-biegunowy przełącznik głośności, das naprawdę wykonuje to zadanie, nie zmieniając niczego w regulacji głośności iPhone'a. Jeśli dobrze sobie radzisz, iPhone również ma ograniczoną pojemność około 80 dB. Mają 4 bieguny, dzięki czemu można nadal używać iPhone'a. Dzięki nim możesz wypróbować niski poziom głośności. Oczywiście możesz użyć 3-biegunowej regulacji głośności, ale wtedy nie możesz używać pilota Apple.

Google na

Lindy Kabel rozdzielacza słuchawek stereo 3,5 mm z regulacją głośności lub rozdzielacz słuchawek audio z oddzielnymi regulatorami głośności lub inteligentny rozdzielacz słuchawek Dausen Smart lub zielony łącznik Biały rozdzielacz słuchawek z oddzielnymi regulatorami głośności lub Monoprice 107116 Rozdzielacz słuchawek z oddzielnymi regulatorami głośności


-2

Istnieje bardzo proste rozwiązanie twojego problemu.

Wybierz „Ustawienia”> „Muzyka”> Limit głośności. Tam możesz ograniczyć maksymalną głośność. Jak niższa jest maksymalna głośność, jak mniejsza jest zwiększona lub zmniejszona różnica głośności po kliknięciu klawisza głośności.


Jak wspomniano w komentarzach powyżej, nie jest to rozwiązanie. Zmienia to maksymalną głośność, a nie minimalną. Problemem jest to, że minimalna głośność jest zbyt głośna, a nie maksymalna.
Nathan Greenstein,

Nie widziałem tego w komentarzach tam. Przepraszam. Ale chociaż ograniczenie maksimum nie zmienia technicznie minimum, zmienia minimalną głośność, którą można ustawić w praktyce, ponieważ różnica głośności między dwoma ustawieniami głośności jest mniejsza. Miałem ten sam problem co ty i przez ustawienie wyjątkowo niskiego limitu głośności mój problem został rozwiązany.
user16873

1
Próbowałem przesunąć suwak głośności do końca w lewo i nadal jest głośno. Problemem nie jest więc regulacja głośności, ale dolny limit, jeśli sam poziom głośności.
Nathan Greenstein

Próbowałem ustawić Limit głośności na najniższy możliwy poziom. Niestety, jak poinformowali inni komentatorzy, nie dodało to żadnych stopniowania w suwaku głośności. Wszystko, co się wydarzyło, to to, że gdzieś na 3/4 wysokości suwaka głośność zmieniła się ze zbyt głośnej na wyłączoną.
Benjamin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.