Gdzie jest ustawiona nazwa nadawcy dla iMessages? Muszę to zmienić na iPhonie 4 (iOS 5)


3

Identyfikator nadawcy wyświetlany na adresatach iMessage jest tym, co chciałbym zresetować. Nie mogę jednak znaleźć ustawienia urządzenia wysyłającego (iPhone 4). Wygląda na to, że zależy od urządzenia, ponieważ wysyłanie iMessage z mojego iPada 2 wyświetla inną nazwę nadawcy, chociaż oba urządzenia używają tego samego Appleid.

Odpowiedzi:


4

Mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem twoje pytanie. Spróbuj: przejdź do ustawień >> wiadomości >> identyfikator dzwoniącego. Wybierz adres e-mail powiązany z nazwą, którą mają widzieć odbiorcy


Tak. Jeśli ustawisz go na Apple ID (lub powiązany adres e-mail), którego chcesz używać, będzie to „od” w każdym wysyłanym iMessage, a wkrótce Twoi znajomi iMessageable zostaną automatycznie skonfigurowani, aby odpowiadać na to, a nie na Twój numer telefonu.
Dan Ray

Mam stary iPhone i kiedy przechodzę do Ustawienia> wiadomości> nie wyświetla ID dzwoniącego, ale wyświetla podgląd lub powtarzanie alertu lub Wiadomości MMS lub pole tematu (wszystkie są przyciskami Włącz i Wyłącz Gdzie mam teraz iść?

2

Jestem prawie pewien, że jest ustawiony w kontakcie dla adresu AppleID / adresu e-mail tej osoby. Zobacz informacje o tych osobach w Contacts.app.


Być może nie zadaję jasno mojego pytania. Próbuję zmodyfikować nazwę, którą widzi adresat wiadomości, gdy wysyłam im wiadomość iMessage. Jeśli wyślę komuś wiadomość z mojego iPhone'a, odbiorca zobaczy, że pochodzi ona od DANI. Jeśli wyślę tej samej osobie iMessage z mojego iPada 2, widzą ją jako wysłaną przez Billa.
Bill

@Bill Zakładam, że to to samo konto iCloud. W takim przypadku jest to prawdopodobnie zakopane w ustawieniach konta iCloud. (tak samo jak Twój Appstore)
jrg

Hmmm. Tak, to samo konto iCloud. Zaktualizowałem oba urządzenia do ios5 w ciągu godziny od siebie, ale nigdy nie podałem żadnych nazw urządzeń. Muszą być pochowane gdzieś w urządzeniu, ale nie wiem, gdzie.
Bill

Czy zajrzałeś do telefonu drugiej osoby? Może zapisał twój adres e-mail jako Bill i Dani.
Loïc Wolff,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.