Głośność LG Ultrafine 5K jest zbyt głośna


14

Mam ekran LG Ultrafine 5K, a głośność jest bardzo głośna, jeśli przesunę suwak do ponad 20%. Poniższy zrzut ekranu pokazuje raczej normalną głośność. Jeśli go podwoję, będzie bardzo głośno, ale nadal będzie wynosił tylko 20% lub mniej.

Cokolwiek więcej, wygląda na to, że głośniki są zepsute.

Czy ktoś jeszcze ma ten sam problem? Problemem jest to, że nie mam dokładnej kontroli nad głośnością, na przykład gdy używasz klawiszy głośności w górę lub w dół, porusza się w zbyt dużych krokach.

Czy istnieje sposób „przeskalowania” suwaka głośności lub ograniczenia go do maksymalnej wartości, aby móc używać całego suwaka bez głuchoty?

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Jaka aplikacja wydaje dźwięk? Sprawdź za pomocą dobrze zaprogramowanych aplikacji, takich jak QuickTime Player i iTunes, a także sprawdź głośność systemu w przeciwieństwie do głośności aplikacji lub odtwarzacza internetowego.
bmike

Mam dokładnie ten sam problem. Złożyłem raport błędu w Apple. W moim przypadku podczas zmiany jasności wyświetlacza LG MacOS staje się niesamowicie wolny.
Jubei

Odpowiedzi:


10

Zostało to naprawione w najnowszym oprogramowaniu firmy LG. Niestety musisz go zainstalować za pomocą oprogramowania Screen Manager, dostępnego tutaj , ale wydaje się, że to w większości rozwiązało problem.


2
Oto odpowiedź . Miałem ten problem przez około rok i korzystałem z różnych opisanych tutaj obejść, ale zainstalowanie nowego oprogramowania układowego monitora rozwiązuje problem, więc wszystko działa normalnie.
Cloudworks

9

Możesz dokonać drobnej regulacji poziomu głośności, przytrzymując OptionShiftnaciśnięty przycisk F11 F12(Zwiększanie / zmniejszanie głośności). w ten sposób nie wykona tych dużych skoków.

Jeśli chodzi o przyczynę problemu z woluminem - wygląda na to, że nie jesteś sam, o czym świadczy ten wątek dyskusyjny Apple i ten wątek . Wszystko, co przeczytałem, mówi, że czekają na aktualizację oprogramowania


2

Desr Sir, niedawno kupiłem najnowszy model Apple MacBook Air i LG Ultrafine 4K. Miałem ten sam problem, że głośniki wpadły w przesterowanie, gdy tylko podniosłem głośność do ponad 20%. Zainstalowałem najnowszą wersję menedżera ekranu LG. Po kilku ponownych uruchomieniach problem został rozwiązany.


To zadziałało dla mnie. Teraz jest to znacznie bardziej rozsądne. Zauważyłem, że po pierwszym uruchomieniu nie zadziałało. Po drugim ponownym uruchomieniu głośność jest znacznie bardziej rozsądna. Co za ulga!
David

0

Wolę mieć następujące ustawienia na moim wyświetlaczu LG 5K (i 4K).

Preferencje systemu:

  • dźwięk alarmu 25%
  • objętość systemu 75%

Następnie używam iTunes do kontrolowania głośności w oparciu o muzykę (czasami korzystam z automatycznej regulacji głośności SoundCheck - czasami nie).

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Głośniki są głośniejsze, niż powinny, ale mogę uzyskać bardzo miękką muzykę w tle bez większego zamieszania przy użyciu powyższych elementów sterujących. Zamówiłem oba do testów, jak tylko zostały wydane, i nie potrzebowałem żadnej aktualizacji oprogramowania. Dzisiaj uruchamiam macOS 10.12.4, ale nie miałem problemów ze starszym systemem operacyjnym, kiedy ekrany pojawiły się kilka miesięcy temu.


Ciekawe, więc co się stanie, jeśli odtworzysz wideo w safari, takie jak na youtube, z maksymalną głośnością w kontrolkach YouTube?
Niclas

Nie uruchamiam maksymalnej głośności w iTunes, więc maksymalna głośność w safari też byłaby głośna. Czy maksymalna głośność nie byłaby głośna, byłoby prawidłowe zachowanie, @Niclas
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.