Jaki system operacyjny dla 2 GB pamięci RAM MacBook Air z 2011 roku?


0

Mój Macbook Air od połowy 2011 roku ma 2 GB pamięci RAM, jego procesor to 1,6 GHz i5, 64 GB pamięci flash. Jego system operacyjny to ten, który pierwotnie miał, Lion.

Wiele aplikacji wymaga aktualizacji systemu operacyjnego - np. Slack. Jednak nie sądzę, aby wybranie Sierra z 2 GB pamięci RAM było dobrym pomysłem i nie mogę zaktualizować pamięci RAM, ponieważ jest to niemożliwe na nowym Macbooku Airs.

Który system operacyjny poradziłby sobie z moim MBA, czy Yosemite lub Mavericks byłyby do tego przystosowane?


Mój ma te same specyfikacje co twoje i działa dobrze Sierra. Nadal zastanawiam się nad uruchomieniem High Sierra, ale myślę, że nie da sobie rady .... tylko 2
GB pamięci

Odpowiedzi:


1

Zajmie to Sierra - co oznacza, że ​​jeśli nie masz wcześniejszego systemu operacyjnego w historii zakupów w App Store, to jedyny, jaki możesz za to zdobyć.

Źródło: Everymac


Czy jednak nie można kupić wcześniejszego systemu operacyjnego, mimo że nie pobrałem go w tym czasie? przykład z lampartem śnieżnym
totooooo

1
Apple nie sprzedał systemu operacyjnego za pieniądze od Lion 10.7 [z którym oryginalnie pochodzi ta maszyna], a nawet wtedy naprawdę nie było dużo więcej niż koszt płyty CD, na której został dostarczony. Wszystko od czasu, gdy Mountain Lion 10.8 jest dostarczany tylko przez App Store, i należy do Apple ID, który „kupił” go tam [nawet jeśli nie kosztowało to pieniędzy]. Jedynym sposobem na uzyskanie czegoś starszego niż „bieżący” jest „kupienie” go, więc jest to w historii zakupów w App Store.
Tetsujin

Powiedziałeś: „ Apple nie sprzedało systemu operacyjnego za pieniądze od Lion 10.7 ” i to nie jest poprawne, ponieważ Apple sprzedał OS X 10.8 Mountain Lion, wiem, ponieważ zapłaciłem za to! OS X 10.9 Mavericks to pierwsza darmowa wersja OS X.
użytkownik3439894

1
Zamknij, nawet jeśli nie ma cygara - choć nie o to mi chodziło.
Tetsujin,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.