iCloud nie akceptuje mojego Apple ID


1

Używam służbowego adresu e-mail jako mojego identyfikatora Apple ID i skonfigurowałem go ponad rok temu. Mam ten sam adres e-mail od prawie 15 lat i nadal działa. Dzisiaj, kiedy poszedłem zalogować się do iCloud, napisano niepoprawny identyfikator lub hasło. Najpierw próbowałem zresetować hasło, ale mówi mi, że adres e-mail nie jest prawidłowym identyfikatorem Apple. Pomyślałem, że to dziwne i spróbowałem ponownie skonfigurować adres e-mail jako identyfikator Apple ID, ale teraz mówi mi, że nie jest dostępny.


Czy jest szansa, że ​​Twoja praca włączyła MFA, którego Apple nie obsługuje?
Benny,

Odpowiedzi:


3

Istnieje kilka powodów, dla których nie można skonfigurować nowego identyfikatora AppleID z wcześniej używanym adresem e-mail, takim jak konto awaryjne / konto zapasowe dla innego identyfikatora AppleID i zweryfikowane lub jest to już konto podstawowe.

Bez względu na przypadek, najlepszym rozwiązaniem jest dokładne wykonanie następujących czynności:

Poniżej znajduje się link, jeśli nie możesz odblokować identyfikatora AppleID, który Twoim zdaniem nosił nazwę „Zapomniałeś identyfikatora AppleID” na końcu tego narzędzia online, będzie link do kontaktu z pomocą techniczną Apple - są to naprawdę te, które najlepiej Ci pomogą z twoimi konkretnymi szczegółami. Mogą wyszukiwać zakupy, rozmawiać z Tobą w celu ustalenia Twojego AppleID i pomóc odblokować w razie potrzeby.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.