Czy możesz podłączyć dwie pary słuchawek naraz do jednego komputera jednocześnie


18

Chciałbym obejrzeć film z przyjacielem, ale cicho. Czy każdy z nas może korzystać z zestawu słuchawek naraz? Jeśli nie, to co z innymi słuchawkami bezprzewodowymi?

Odpowiedzi:


7

Nie mam pary Airpodów do przetestowania tego, ale działało idealnie z głośnikiem bluetooth i moimi słuchawkami.

Aktualizacja: @David Bonnet był na tyle uprzejmy, aby przetestować to za pomocą 2 par Airpods, a Apple niestety uniemożliwiło ci to, traktując je jako specjalne urządzenia, a nie ogólne urządzenia Bluetooth. Możesz wykonać poniższe czynności, aby połączyć się z parą Airpods i dowolnym innym urządzeniem audio Bluetooth lub przewodowym, ale nie z 2 parami Airpods.

  1. Sparuj oba Airpods z komputerem. Musisz być w stanie wybrać je osobno jako Wyjścia w Preferencjach systemowych -> Dźwięk -> Wyjście (Ustaw głośność wyjściową dla każdego Airpoda teraz, ponieważ nie możesz go ustawić po wybraniu połączonego urządzenia. Zawsze możesz wrócić do poszczególnych i zmień ich głośność przed powrotem do połączonego)
  2. Otwórz Audio MIDI Setup w Applications / Utilities
  3. Kliknij + w lewym dolnym rogu i wybierz Utwórz urządzenie z wieloma wyjściami
  4. Zaznacz pola obok obu Airpods (lub dowolnych innych urządzeń wyjściowych 2+)
  5. (Opcjonalnie) Zmień nazwę wyjścia, klikając nazwę Urządzenia z wieloma wyjściami na liście
  6. Wybierz nowe urządzenie utworzone z menu głośności lub w Preferencjach systemu dźwiękowego.
  7. Ciesz się udostępnianiem dźwięku znajomym.

Również wideo, które może pomóc w wizualizacji powyższych kroków:

https://www.youtube.com/watch?v=JGg0FIm6eOk


Airpods można sparować z dowolnym urządzeniem jako standardowymi słuchawkami Bluetooth, w tym ze starszymi komputerami Mac: 9to5mac.com/2016/12/19/…
Todd Dabney

Powinienem był powiedzieć: dziękuję! Jestem pewien, że masz rację i że będzie działać z dwoma AirPods, a także z dwoma dowolnymi urządzeniami Bluetooth. - Mam tylko nadzieję, że ktoś potwierdzi, że działa z dwoma AirPods, po prostu.
Samuel Coskey

1
Właśnie próbowałem z dwoma AirPods (oprogramowanie 3.7.2), a procedura Todda nie zadziałała z tego prostego powodu, że Mac nie pozwala na jednoczesne połączenie dwóch AirPods.
David Bonnet

@DavidBonnet Zrobiłem zastrzeżenie dla tej procedury z „Nie mam pary Airpods do przetestowania tego”. Ale jestem ciekawy, czy podłączyłeś Airpods przy użyciu standardowej metody połączenia lub kroków od 9 do 5mac, z którymi się połączyłem?
Todd Dabney

@ToddDabney Jest tylko jedna metoda parowania. Oba AirPods można sparować, ale tylko jeden może być podłączony jednocześnie, tzn. Podczas próby połączenia z drugim AirPods, pierwsze są rozłączane.
David Bonnet

2

Bose ma funkcję „Music Share”, która pozwala jednemu urządzeniu Bose na dzielenie się dźwiękiem z innym. Otwórz aplikację „Bose Connect” i kliknij ikonę przypominającą 2 słuchawki.

Podziel się ulubioną muzyką lub dźwiękiem z przyjacielem, przesyłając go strumieniowo między dwoma słuchawkami Bose.


2

Obecnie jedynym działającym rozwiązaniem jest użycie oprogramowania, takiego jak Airfoil, które przesyła strumieniowo dźwięk z komputera (np. Komputera Mac) do innego urządzenia (np. IPhone z Airfoil Satellite). Jedna para Airpods jest podłączona do komputera, druga para jest podłączona do urządzenia odbierającego przesyłany strumieniowo dźwięk.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.