Jak zbadać „Data zmieniona na 1. stycznia 2016 r.”?


1

Wczoraj zamknąłem pokrywę mojego laptopa, MacBooka Pro (Retina, połowa 2012 r.) - OS X 10.11.6 (El Capitan). Nie podłączono żadnych zewnętrznych urządzeń, a fani się wyczerpali, więc spodziewam się, że będzie spał.

Przed wybudzeniem go dzisiaj podłączyłem różne urządzenia (ładowarkę, thunderbolt-ethernet, mini-dp na ekran, hub-hub na ekranie i słuchawki), aby uruchomić go w trybie zamkniętej klapki. Aby go obudzić, otwieram lekko pokrywę, dopóki nie zobaczę światła na wewnętrznym wyświetlaczu, a następnie zamykam ją ponownie, tak że używam tylko zewnętrznego ekranu. Gdy pokazał się zewnętrzny wyświetlacz, pokazywał ekran logowania, więc spodziewam się, że miał on panikę jądra.

Po zalogowaniu uruchomiłem ponownie aplikacje po ponownym uruchomieniu. Ale najdziwniejszym zachowaniem było to, że data zmieniła się na 1. stycznia 2016 r.

enter image description here

Zmieniłem datę na „teraz”, ustawiając serwer czasu na Apple Asia, a następnie z powrotem na Apple Europe.

Nie udało mi się znaleźć żadnych informacji online na temat tego połączonego zachowania. Jak pójść dalej, aby zbadać / zdiagnozować te problemy?

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.