Zainstalowano system Windows 10 za pośrednictwem Boot Camp, ale nie wyświetla się i zajmuje miejsce


2

Zainstalowałem system Windows 10 za pośrednictwem Boot Camp na moim MacBooku Air 2015. Ma 150 GB przestrzeni dyskowej, a po ponownym uruchomieniu i przytrzymaniu partycja Windows się nie wyświetla. Wróciłem do systemu OS X, a partycja Windows nie wyświetla się w Narzędziu dyskowym. Nie mogę również uruchomić Boot Camp, aby sprawdzić, ponieważ teraz prosi o zwolnienie miejsca, które już zrobiłem, aby zainstalować system Windows. Jak mogę wyświetlić system Windows lub jak mogę usunąć pliki, aby je ponownie zainstalować?

Więc najwyraźniej moja pamięć została zmniejszona po uruchomieniu Boot Camp, ale nie utworzono żadnej partycji Windows. Jak mogę odzyskać to miejsce? Próbowałem uruchomić pierwszą pomoc na Disk Utility przy uruchamianiu, ale nic to nie dało.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Sprawdziłem pamięć i mówi, że mój komputer Mac używa tylko 76 GB z 121 GB. Chcę podnieść go z powrotem do 121, ale nie mogę uruchomić narzędzia do zmiany rozmiaru partycji z narzędzia dyskowego.
Onkar Deol

Edytuj pytanie, aby podać więcej szczegółów, zamiast dodawać komentarz lub odpowiedź, która nie jest odpowiedzią.
Monomeeth
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.