Zaakceptowany certyfikat Burp Suite, nadal wyświetla ostrzeżenia SSL


3

Próbuję proxy mojego ruchu przez instancję mojej maszyny Wirtualnej Burp Suite. Zasadniczo skonfigurowałem ustawienia proxy za pomocą ustawień Wi-Fi na moim iPhonie, aby wskazywały na moją maszynę wirtualną (jest zmostkowana). Widzę, że część ruchu HTTP przechodzi przez Burp Suite na mojej maszynie wirtualnej, ale połączenia HTTPS powodują błąd weryfikacji certyfikatu SSL.

Nawigowałem do https: // burp , kliknąłem certyfikat CA, zainstalowałem go i spróbowałem ponownie przejść do stron SSL. Mam ten sam problem. O ile mi wiadomo, ponieważ zaufałem temu certyfikatowi, powinienem móc przejść do dowolnej witryny SSL. Przynajmniej działa to w 100% dla mnie na komputerze. Niestety po prostu nie mogę zrobić tego, co próbuję zrobić z pulpitu i muszę proxy przez telefon.

Wszelkie sugestie, dlaczego instalacja certyfikatów SSL na moim iPhonie nie rozpoznaje tego certyfikatu, mimo że jest on zainstalowany i zaufany?

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.