Dlaczego ustawienia mojej aplikacji nie pojawiają się w aplikacji Ustawienia?


12

I nie wydaje się znaleźć moje ustawienia aplikacji w aplikacji zachodzącego po aktualizacji mój do systemu iOS 10.3 beta 4 (14E5260b).

Problem nadal występuje, nawet po nocnym oczekiwaniu, więc nie jest to problem z ładowaniem aplikacji.

Czy zostały przeniesione lub usunięte ? Jeśli zostały przeniesione, czy możesz mi powiedzieć, gdzie mogę je teraz znaleźć?


1
Może to być błąd. Korzystam z tej samej wersji beta bez żadnych problemów. Może spróbuj wymusić ponowne uruchomienie telefonu - jeśli to nie zadziała, zgłoś raport o błędzie za pomocą aplikacji Feedback
NoahL

Zarejestrowanie wszystkich aplikacji zajmuje również mój telefon, jak zawsze, od kilku sekund do minuty. Zawsze miałem ten problem, a ta wersja beta tak naprawdę nie pomogła mojemu telefonowi z takimi problemami
Jackson1442,

@ Jackson1442 Noc minęła dla mnie, a aplikacji nadal nie ma. Spróbuję przetestować sugestie drugiej osoby.
haykam

@Nahah Mam zamiar spróbować twardego resetu; czy możesz zrobić z tego odpowiedź, abym mógł ją zaakceptować, jeśli zadziała?
haykam

Zamknąłem wszystkie aplikacje na telefonie natychmiast po otwarciu ustawień (zamknięcie) i wróciły - do tej pory zamknąłem i otworzyłem ponownie 4 razy. Nie mogłem ich oglądać dwa razy z rzędu od wczoraj. Twardy rozruch NIE zamknął aplikacji. Były nadal otwarte po ponownym uruchomieniu. Wsparcie Apple nie mogło mi nawet pomóc. Znalazłem to przez przypadek
Leslie,

Odpowiedzi:


19

Ten problem wystąpił po raz pierwszy dziś rano na iOS 10.3. Aby to naprawić, po prostu otworzyłem widok wielozadaniowości (kliknij dwukrotnie Strona główna ) i wysunąłem aplikację Ustawienia . Po ponownym otwarciu ustawienia aplikacji powróciły pod dostawcę TV .

Jestem dość zaskoczony liczbą błędów w aplikacji Ustawienia od iOS 10 (inną byłaby znikająca strzałka nawigacji w lewym górnym rogu).


1
Moje aplikacje cały czas znikają z ustawień i zawsze wykonuję aplikację zamykania ustawień z zadań, aby je odzyskać. iPhone SE, iOS 10.3.
Daniel

0

To wydaje się być błędem w iOS i całkiem starym. Przyczyną może być aplikacja dostarczająca złe metadane ustawień, ale nie znalazłem jeszcze prawdziwej przyczyny. Widziałem, jak działają dwa rozwiązania.

Najlepiej jest po prostu zabić i ponownie otworzyć aplikację Ustawienia. Widziałem tę pracę co najmniej kilka razy, więc powinna to być Twoja pierwsza próba. Jeśli jednak to Ci się nie powiedzie, innym rozwiązaniem, które widziałem w pracy, jest przejście do Ustawienia-> Ogólne-> Resetuj i wybierz Resetuj wszystkie ustawienia.

Ostrzegamy jednak, że utracisz dosłownie wszystkie ustawienia, w tym kody dostępu, odciski palców, połączenia Wi-Fi, nazwę urządzenia itp.


0

Zabij wszystkie aplikacje. Kliknij dwukrotnie przycisk Początek i szybko przesuwaj wszystkie aplikacje zapisane na ekranie, aż znikną. Powinien być wyświetlany tylko ekran główny.


To nie odpowiada na pytanie. Czy możesz dodać więcej szczegółów do swojej odpowiedzi na adres, a konkretnie, w jaki sposób to rozwiąże problem?
fsb

0

Niektóre z moich aplikacji, ale nie wszystkie były wyświetlane w ustawieniach. W Ustawieniach -> Powiadomienia brakowało mi całkowicie mojej aplikacji Class Dojo. Nie otrzymywałem wiadomości błyskawicznych od nauczyciela mojego syna, ale nie mogłem zmienić ustawień. Niektóre odpowiedzi online zalecały odinstalowanie / ponowne zainstalowanie całej aplikacji SETTINGS, ale nie chciałem resetować WSZYSTKICH haseł itp. (Właśnie to zrobiłem kilka tygodni temu, kiedy musiałem dostać nowy telefon po tym, jak głośnik nie działał. W fakt, że wtedy zacząłem mieć problemy). Właśnie odinstalowałem / ponownie zainstalowałem aplikację, której dotyczy problem, i działało. Mogę znaleźć później innych, ale jak dotąd wydaje się, że tak właśnie było.


-1

Moim rozwiązaniem było odinstalowanie / ponowne zainstalowanie jednej aplikacji. Wtedy wszystkie zainstalowane aplikacje pojawiły się ponownie w Ustawieniach.


Dlaczego ktoś miałby chcieć ponownie instalować aplikację prawie przy każdym ponownym uruchomieniu ?!
haykam
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.