Jak mogę zsynchronizować Przypomnienia z Zadaniami Google?


29

Szukałem sposobu synchronizacji przypomnień z Kalendarza Google z aplikacją przypomnień w iOS 5.

Mam skonfigurowaną Google Sync, a na stronie ustawień „Poczta, kontakty, kalendarze” jest napisane, że „Poczta, kontakty, kalendarze, przypomnienia” są synchronizowane z Google Sync, ale przypomnienia tworzone w zadaniach Gmaila (lub zadaniach kalendarza Google ) nie pojawiają się na telefonie i odwrotnie.

Co mogę zrobić, aby je zsynchronizować?

--aktualizacja:

Macworld mówi :

Możesz także zapisać swoje zadania na kalendarzach Google lub serwerach Exchange, które następnie osobno obsługują synchronizację.

Ale nie mówi, jak to zrobić ...


2
Należy pamiętać, że włączenie synchronizacji Przypomnień dla serwerów Exchange, jeśli nie jest obsługiwane, wydaje się znacznie rozładowywać baterię w iOS 5 .
Dan

Mówiąc wprost, uważam, że artykuł Macworld był albo zbyt optymistyczny, albo pełen gówna. Rok później nie ma na to żadnego sposobu na hakowanie, a włamania, aby to działało, są brzydkie .
Ben Brocka,

Odpowiedzi:


10

Jak rozumiem z http://www.google.com/mobile/sync/, Google Sync (push-email) obecnie nie obsługuje Zadań, więc nawet jeśli strona iPhone'a mówi Zadania (ponieważ używa protokołu Exchange) Google nie zrobi jeszcze nic z zadaniami


smutny .. :( „zadania” to nazwa kalendarza z kalendarza google. Mogą tam zsynchronizować ..
Tom Brito

Zaktualizowałem pytanie o informacje z Macworld, wygląda na to, że jest sposób ...
Tom Brito

O ile mogłem dowiedzieć się na podstawie próby (i niepowodzenia), Macworld po prostu założył, że tak jest. Wydaje się, że Google nie udostępnia synchronizacji kalendarza swoich zadań ani za pośrednictwem protokołu Exchange, ani protokołu CalDAV - co oznacza, że ​​nie można utworzyć listy przypomnień na ich serwerze. @ kgfullerton odpowiedź (niestety) jest poprawna.
kopischke

Ok, więc zsynchronizowałem przypomnienia z iCloud, a kalendarz z Kalendarzem Google. Dziękuję wszystkim!
Tom Brito

3

Wydaje się, że Tasket jest rozwiązaniem tego problemu.

Twoje urządzenie iOS (iPhone, iPad itp.) Rozmawia z Tasket, a Tasket rozmawia z Twoim kontem Gmail. Teraz możesz teraz używać natywnej aplikacji Przypomnienia do zarządzania zadaniami Gmaila!

Tasket jest obecnie w fazie beta, ale wygląda bardzo obiecująco.


1
Niestety Tasket nie żyje. nie jestem pewien, dlaczego ... (zakładam, że koszty hostingu ...)
Eran Medan

1

Sugerowałbym Porter zadań Google (aplikację Google zaprojektowaną do importowania / eksportowania zadań Google). Jednak Porter zadań Google już dawno nie żył.

Tasket też wydaje się martwy.

gTasks nie jest natywną aplikacją iOS Reminders, chociaż synchronizuje się z Google Tasks.

Ponieważ zadania z kalendarza Google nie są synchronizowane z iPhone'em (przez Google Sync), doszedłem do wniosku, że obecnie nie ma sposobu, aby zsynchronizować aplikację iPhone Przypomnienia z zadaniami Google.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.