Importowanie zdjęć z aplikacji Zdjęcia z iPhone'a na Maca


11

Próbuję przenieść (zrobić kopię) wszystkie zdjęcia / filmy z aplikacji Zdjęcia na iPhonie (co widzę pod wbudowanym programem Zdjęcia) na mojego laptopa Macbook.

Jeśli przejdę do zdjęć, a następnie „Importuj nowe zdjęcie” lub skorzystam z przechwytywania obrazu , nic nie jest dostępne do importu, ponieważ nie są one już dostępne w „rolce aparatu”.

Jak najlepiej to zrobić luzem?


1
Jeśli funkcja przechwytywania obrazu ich nie widzi, nie są one w trakcie samorozwoju aparatu.
Tetsujin

Wystarczająco sprawiedliwe - chętnie edytuję pytanie, aby było bardziej sensowne (lub jeśli po prostu usuwa „rolkę aparatu i zastępuje je nawiasami„ wbudowanymi zdjęciami ”), a może odpowiedź„ gdzie są ”wskaże mi właściwy kierunek.
cohoz

Myślę, że jeśli nie pojawią się one w kamerze, będziesz musiał „udostępniać” pojedynczo - ale nie jestem absolutnie pewien, więc nie chcę udzielać mylącej odpowiedzi.
Tetsujin

Bolesny. Dzięki, przynajmniej zmienię pytanie, aby odzwierciedlić twoją korektę - dzięki!
cohoz

Odpowiedzi:


10

Ta odpowiedź zakłada:

  • twój iPhone nie jest jailbroken i dlatego nie ma opcji jailbreak
  • twój MacBook ma system macOS 10.10 lub nowszy
  • że masz zainstalowanego iTunes na MacBooku
  • że nie masz nic przeciwko zakupowi oprogramowania, które może Ci w tym pomóc (i nie tylko).

Możesz pobrać / kupić oprogramowanie Macroplant iExplorer . To oprogramowanie istnieje już od dawna i ogólnie działa bardzo dobrze.

Za pomocą tego oprogramowania możesz przeglądać zawartość swojego iPhone'a, w tym zdjęcia i filmy przechowywane w aplikacji Zdjęcia na iOS. Poniżej znajduje się zrzut ekranu opcji, które otrzymuję po wybraniu albumu lub folderu w aplikacji Zdjęcia i kliknięciu Export >przycisku:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Uwaga: Dla jasności powyższy zrzut ekranu pochodzi z komputera Mac z zainstalowanym programem iExplorer. Przeglądam iPhone'a z poziomu iExplorer na Macu, wybieram album i klikam Export >przycisk.

iExplorer pozwala także montować albumy / zdjęcia jako dysk w Finderze na komputerze Mac, dzięki czemu możesz przeciągać i upuszczać pliki z iPhone'a na komputer Mac. Po skopiowaniu możesz je traktować jak inne pliki na komputerze Mac (np. Możesz zaimportować je do aplikacji Zdjęcia na komputerze Mac).

Poniżej znajduje się zrzut ekranu pokazujący kliknięcie prawym przyciskiem myszy folderu Nagrane filmy i wybranie opcji Zamontuj jako dysk.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Uwaga: Dla jasności powyższy zrzut ekranu został pobrany z poziomu programu iExplorer na komputerze Mac. Wybrałem folder Nagrane filmy i zamontowałem go jako dysk na komputerze Mac.

Zdecydowanie zalecamy przejrzenie strony iExplorer, ponieważ robi ona znacznie więcej niż tylko przesyłanie zdjęć. Możesz także wypróbować nasz za darmo i, jeśli dobrze pamiętam, możesz przenieść ograniczoną liczbę przedmiotów.

Oświadczenie: Nie jestem w żaden sposób powiązany z Microplant ani oprogramowaniem iExplorer.

Wreszcie istnieją inne pakiety oprogramowania, które twierdzą, że mogą robić podobne rzeczy do iExplorer. Jednak nigdy nie korzystałem z nich osobiście, więc nie mogę potwierdzić, jak są one dobre, ale możesz je wypróbować:


Używam iExplorer i uważam, że jest genialny!
TH

Wszystkie założenia są prawidłowe. Nie mam nic przeciwko kupowaniu czegoś, chociaż jestem zaskoczony, że nie ma wbudowanego narzędzia, które mogłoby rozwiązać mój problem (bez wszystkich dzwonków i gwizdków).
cohoz
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.