Kalendarz iCloud nie wysyła zaproszeń


12

Jak w tytule. Kalendarz iCloud nie wysyła zaproszeń do zaproszonych osób. Nie ważne, czy próbuję za pośrednictwem icloud.com czy iCal.app zsynchronizowanych z iCloud - po prostu nie. Brak wydarzeń Brak aktualizacji. Przetestowano wysyłanie na adres Gmail i co najmniej dwa inne.

Dlaczego nie

Odpowiedzi:


14

Znaleziono to @ http://productforums.google.com/forum/#!topic/calendar/gtpX0F7kgKI

Co do tego warte, ostatnio zacząłem mieć podobny problem i natknąłem się na ten wątek podczas badania rozwiązania. Moja żona ma iPhone'a, ja jestem Androidem, a ona rutynowo wysyła mi zaproszenia z kalendarza. Właśnie zdaliśmy sobie sprawę, że ostatnio przestałem otrzymywać te zaproszenia na moje konto Gmail, mimo że wciąż dodaje mnie tak, jak zawsze. Okazuje się, że ponieważ moje konto iCloud jest skonfigurowane z moim adresem Gmail, iCloud zaczęła „przechwytywać” te zaproszenia z iPhone'a. Zamiast przechodzić na moje konto e-mail, są one automatycznie dodawane do mojego iCalendar. Można to wyłączyć poprzez:

  • Logowanie na https://www.icloud.com
  • Przejdź do kalendarza -> (trybik) -> Preferencje -> Zaawansowane
  • Oprócz „Zaproszeń” wybierz Wyślij do e-mailem (użyj tej opcji, jeśli głównym kalendarzem nie jest iCloud).

Może to rozwiązać problem, jeśli:

  1. Ktoś z iDevice wysyła zaproszenie.
  2. Masz konto iCloud.

Wielkie dzięki, to doprowadzało mnie do szału i mojego partnera !!
Stef

4

Oto, co znalazłem: kiedy wysyłasz zaproszenie do kalendarza iCloud na czyjś adres e-mail, jeśli jest to jego nazwa użytkownika AppleID, która jest teraz również powiązana z iCloud, Apple próbuje przechytrzyć użytkowników i kieruje zaproszenie z tego kalendarza do kalendarz konta AppleID / iCloud odbiorcy.

Oto wątek, w którym zacząłem: http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1267665


Mam adres e-mail Google powiązany z identyfikatorem Apple ID. Apple ID NIE jest adresem e-mail. Zaproszenie wysłane z adresu użytkownika iCloud na ten adres e-mail Google nie wygenerowało wiadomości e-mail do Gmaila. Zamiast tego wygenerował zdarzenie w (nieużywanym) Kalendarzu iCloud należącym do Apple ID, który jest powiązany z tym adresem e-mail Google. W 2016 roku z kalendarza iCloud.com. Łał.
John Faughnan,

Dodatkowa myśl: ponieważ osoba wysyłająca zaproszenie miała również mój adres iCloud w swoich Kontaktach, możliwe jest, że przełączenie Gmaila na iCloud nastąpiło przez odniesienie do jej kontaktu dla mnie.
John Faughnan 21.01.16

To też mi się przydarzyło. Mój adres Gmail to także identyfikator Apple ID ... ale nie ten, którego iPhone używa do iCloud ... a jeśli wyślesz tam zaproszenia z kalendarza iCloud, ich nie zobaczę.
Paul Schreiber

3

Znalazłem, gdy nie dołączam lokalizacji z zaproszeniem, przez które przechodzi. Nawet edytowałem wcześniejsze zaproszenia i usunąłem lokalizację, a zaproszenie zostało odebrane


1
Rzeczywiście wydaje się, że tak to działa (dwa lata później!). Co więcej, po dodaniu lokalizacji nie są wysyłane żadne kolejne aktualizacje wydarzenia (w tym dodanie lokalizacji). Świetna robota Apple!
orome

To rzeczywiście znany błąd .
orome

1

Ok, znaleźliśmy możliwą odpowiedź na ten problem:

  1. Jeśli używasz innego adresu e-mail niż icloud.com jako identyfikatora Apple, wszystkie zaproszenia zostaną przekierowane do Twojego kalendarza icloud.
  2. Jeśli nie zsynchronizujesz swojego kalendarza icloud, pozostaniesz nieświadomy zaproszenia.
  3. Możesz to poprawić, logując się do iCloud, uzyskując dostęp do preferencji kalendarza i przechodząc do karty zaawansowanej i zaznaczając dolne pole, aby nie używać w aplikacji obsługiwanej, ale aby wysłać pocztę na główny adres

Czy ktoś może zmusić Apple do ustawienia domyślnego, ponieważ świat nie jest jeszcze na iCloud


0

Mój też nie działał od wczoraj. Przeszedłem do wszystkich moich wydarzeń, które utworzyłem wczoraj i poddałem je edycji, aby odzwierciedlić zmianę, tak aby e-mail z aktualizacją musiał zostać wysłany. Zrobiłem to, aby sprawdzić, czy działają, a oni i wszyscy zaproszeni wysłali e-maile tym razem.

Nie jestem pewien, dlaczego, ale wydaje się, że teraz działa. Wydaje się, że teraz działa także tworzenie nowych wydarzeń za pomocą zaproszeń. Domyśl.


Nadal nie ma dla mnie radości :(
Michał M.

0

Podobnie jak w moim poprzednim problemie z iCloud - zajęło trochę czasu, zanim zaczął działać.

Warto również zauważyć, że zaproszenia kalendarza nie są dostarczane na konta e-mail skonfigurowane w aplikacji Mail.app.


0

Osoba, do której wysyłasz to, używa adresu e-mail jako loginu do iCloud. Ta osoba musi zalogować się do iCloud i przejść do kalendarza w lewym dolnym rogu. Kliknij koło zębate, aby przejść do preferencji, a następnie kliknij w górę z góry. Na dole w zaproszeniach w aplikacji powinno być domyślnie podświetlone, kliknij opcję Użyj mojego e-maila.


0

Wygląda na nowe konta iCloud, które nie mają przypisanego numeru telefonu, nie mogą wysyłać zaproszeń, ale mogą je zaakceptować. Właśnie utworzyłem nowe konto iCloud (z pocztą e-mail Gmail), loguję się na iPhonie bez karty SIM i nikt nie został wysłany do kontaktów. Próbowałem: numery telefonów, różne adresy e-mail, przez iPhone / iCloud.com, i nie otrzymałem zaproszenia do aplikacji, żadnego adresu e-mail. Jednocześnie otrzymałem zaproszenia na to konto.

Prawdopodobnie Apple odmawia wysyłania zaproszeń z niezapisanych kont, aby ograniczyć spam w kalendarzu. Ale nic, co powiedziało w KB

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.