Czy mogę umieścić Kiosk w folderze?


26

W iOS5 (i nowszych) ikona mojej kiosku nie będzie przechodzić do folderu na moim iPodzie touch ani iPadzie 2. Czy ktoś ma jakieś sugestie, jak przenieść tę aplikację?1
Czy jest jakaś szansa, że ​​możemy skłonić cię do zaakceptowania poprawnej odpowiedzi na iOS 7 (zakładając, że zaakceptowana odpowiedź nie zostanie zaktualizowana, kiedy promuję to pytanie nagrodą)?
bmike

Odpowiedzi:16

Wygląda na to, że jest jednak sposób (nawet jeśli najprawdopodobniej jest to błąd, ponieważ sprawia, że ​​Kiosk jest bezużyteczny):

From The Coding Massacre :

  1. Weź dwie aplikacje i przejdź do utworzenia folderu
  2. W momencie, gdy aplikacje znajdują się w folderze i wykonuje animację tworzenia folderu, przeciągnij Kiosk do folderu
  3. Tak długo, jak jesteś wystarczająco szybki, Kiosk przejdzie do folderu

Jeśli otworzysz Kiosk, gdy jest on w folderze, trampolina ulegnie awarii.


Dobre znalezisko, ale prawdopodobnie zostanie załatane za kilka tygodni. Prawdopodobnie sposobem na zrobienie tego na stałe jest jailbreak.
conorgriffin

6
To działa, ale Kiosk zostaje przeniesiony z powrotem do domyślnej lokalizacji przy pierwszej synchronizacji telefonu, więc niestety jest to bardzo tymczasowa poprawka.
robmathers,

Ty mój przyjacielu jesteś geniuszem. Świetne znalezisko!
Chris,

1
Ta metoda nie działa już w systemie iOS 5.1
Senseful

1
Ta sztuczka nie działa na iOS 5.1 i nowszych i nie jest potrzebna, ponieważ iOS 7 pozwala umieścić kiosk w dowolnym folderze, który Ci odpowiada.
bmike

14

Kiosk zachowuje się jak sam folder. W ten sam sposób, w jaki nie można zagnieżdżać folderów w folderach, Kiosku nie można umieszczać w żadnym innym folderze.

Na marginesie, jailbreaking umożliwia zagnieżdżanie folderów.

Możesz go rzeczywiście dostać do folderu, tworząc nowy folder i bardzo szybko umieszczając go jako trzeci element, ale uruchomienie kiosku z folderu zwykle powoduje awarię telefonu. Co więcej, system czyści to, gdy to zauważy - dzięki czemu masz bardzo krótką wygraną, jeśli chodzi o przeniesienie kiosku do innego folderu.

Do czasu zmiany w systemie operacyjnym - najbezpieczniej jest przenieść go poza zasięg wzroku.


4

Włączyłem sam ostatni ekran, więc nigdy nie muszę tego widzieć


1
Dziwne - mój pierwszy i ostatni ekran są dość naprawione - w kilku środkowych zakopuję niewypały i brzydkie aplikacje, których wolałbym nie widzieć często.
bmike

3

W rzeczywistości możesz umieścić Kiosk w folderze - z komputera Mac lub Windows. Po prostu zainstaluj

StifleStand (bezpłatny)

To naprawdę prosta aplikacja i nie wymaga jailbreaka. Właśnie przetestowałem go z iPoda touch 4. generacji i to naprawdę „po prostu działa”. Należy jednak pamiętać, że stuknięcie Kiosku raz w folderze powoduje awarię programu Springboard (jak wspomniano w powyższych odpowiedziach). Może to być przydatne dla małego restartu SpringBoard dla tych, którzy nie chcą jailbreak!-2

Wystarczy zainstalować nowy system iOS 7 (bezpłatny z Apple przez iTunes).

Łamanie więzień i podobne procedury „hakowania” zwykle powodują więcej problemów, niż obiecują rozwiązać ...


Dlaczego negatywy? Jestem technikiem Apple, moja religia zabrania mnie do jailbreaku !!!
Okami
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.