Jak usuwasz zdjęcia z albumu Photo Stream na iPhonie z systemem iOS 5?


15

Niedawno zaktualizowałem system iOS 5 do iPhone'a 4 i uwielbiam go. Jednym z problemów, na jakie natrafiłem, jest to, że mój iPhone dodaje moje ostatnio zrobione zdjęcia do albumu o nazwie „Strumień zdjęć” za każdym razem, gdy korzystam z Wi-Fi.

Album Photo Stream wydaje się mieć te same właściwości, co album, który zsynchronizowałem z iTunes; co oznacza, że ​​nie mogę usunąć zdjęć.

Mój iPhone synchronizuje się z iCloud, ale nie mogę znaleźć żadnej wzmianki o zsynchronizowanych zdjęciach na icloud.com.

Jak usunąć zdjęcia, których nie chcę ze strumienia zdjęć? Czy muszę je usunąć z Rolki z aparatu?

Odpowiedzi:


19

EDYTOWAĆ

Od 7 marca 2012 r. Możesz teraz usuwać pojedyncze zdjęcia ze strumienia zdjęć, jeśli używasz iOS 5.1 lub iPhoto 9.2.2


Wierzcie lub nie, wygląda na to, że nie można usunąć pojedynczych zdjęć ze Strumienia zdjęć iOS5. Wygląda na to, że musisz poczekać, aż się przewiną, ponieważ Photo Stream po prostu zawiera Twoje ostatnie 1000 zdjęć. Usunięcie zdjęcia z Rolki z aparatu nie ma wpływu na zdjęcia w Photo Stream.

Według tej strony :

iCloud skutecznie zarządza strumieniem zdjęć, aby nie zabrakło miejsca na telefonie iPhone, iPadzie lub iPodzie touch. Jeśli masz włączoną funkcję Photo Stream na urządzeniu z iOS, każde zrobione zdjęcie pojawi się w specjalnym albumie Photo Stream zawierającym 1000 ostatnich zdjęć. Nie możesz edytować ani usuwać zdjęć ze strumienia zdjęć. Jeśli chcesz poprawić zdjęcie lub zachować ulubione zdjęcie na stałe, po prostu zapisz je w Rolce z aparatu. iCloud przechowuje nowe zdjęcia przez 30 dni, więc masz dużo czasu, aby podłączyć urządzenie iOS do Wi-Fi i mieć zawsze pod ręką swoje najnowsze zdjęcia.

Jeśli więc nie usuniesz go przed przesłaniem do chmury, musisz postępować zgodnie z poniższymi procedurami. Musisz zresetować Strumień zdjęć z iCloud.com lub wyłączyć Strumień zdjęć w iOS5 na swoim urządzeniu.

Wyłącz Photo Stream w iOS5:

  • Ustawienia> iCloud> Strumień zdjęć
  • Wyłącz, a następnie włącz ponownie, aby wyczyścić Photo Stream na tym urządzeniu
  • Powtórz dla każdego urządzenia z systemem iOS5

Zresetuj Strumień zdjęć na iCloud.com

  • Zaloguj się do iCloud.com
  • Kliknij swoje imię i nazwisko w prawym górnym rogu
  • Kliknij „Zaawansowane”
  • Kliknij „Resetuj strumień zdjęć”, aby usunąć wszystkie zdjęcia ze strumienia zdjęć z iCloud

2

Skopiowałem wszystkie zdjęcia z mojego Strumienia zdjęć do Rolki z aparatu. Po prostu zaznacz je wszystkie (miałem 250 i nie trwało to długo), a następnie wybierz opcję Zapisz do rolki z aparatu.

Po zrobieniu tego poszedłem Settings->iCloud->Photo Streami wyłączyłem się, jeśli się wyłączyłem. Ostrzeże Cię, że zrobienie tego spowoduje usunięcie wszystkich zdjęć, które masz w Photo Stream, ale to w porządku, ponieważ masz ich kopie w Rolce z aparatu.

Teraz, gdy album został usunięty, możesz wybrać pojedyncze zdjęcia, które chcesz usunąć / zachować z Rolki z aparatu, i nie musisz już zajmować się Photo Stream!


1

Wymyśliłem rundę. Instrukcje usuwania wybranych zdjęć ze Strumienia zdjęć. Jest napisany dla osób używających Panelu sterowania iCloud do synchronizacji z komputerem. Użytkownicy komputerów Mac powinni mieć taki sam wynik, jeśli zastąpią foldery Photo Stream używane w iPhoto lub Aperture. Instrukcje usuwania kilku zdjęć Przejdź tutaj:

http://gnasty.wordpress.com/2011/10/18/iclouds-photostream-photos-undeletable/

Muszę cię ostrzec, że nie jest to wygodne, ale działa na razie, dopóki nie dostaniemy aktualizacji. Daj mi znać, co myślicie.

Ponadto: nie jestem pewien, czy wiecie o tym, czy nie, ale jeśli wyłączysz i włączysz Photo Stream na swoim urządzeniu, spowoduje to usunięcie plików strumienia zdjęć tylko dla tego urządzenia. Reset iCloud.com nie jest wymagany. Zasadniczo po zrobieniu kilku zdjęć i nie chcę włączania i wyłączania strumienia zmarnowanego cyklu kosmicznego tylko na telefonie. Kopie zapasowe zdjęć będą nadal zapisywane w chmurze i na komputerze, ale NIE będą ponownie synchronizowane z telefonem, chyba że prześlesz je ręcznie za pomocą Panelu sterowania iCloud.

Mam nadzieję, że to pomoże niektórym ludziom, żadne z rozwiązań nie jest idealne.

Byłoby naprawdę miło, gdyby Apple dodałoby obsługę usuwania, ale zaczynam myśleć, że ma to coś wspólnego z trudnością w ustawianiu reguł dotyczących tego, jak wiele urządzeń obsługuje edycję tych samych plików w chmurze. Redundancja to najbezpieczniejszy sposób na uniknięcie utraty danych.


Myślę, że masz rację. Jeśli moja żona zdecyduje się usunąć kilka plików ze strumienia zdjęć, których już nie ma w mojej rolce z aparatu, mogą zostać utracone na zawsze.
Kalamane

Proszę streścić lub wyciągnąć link do artykułu w swojej odpowiedzi. Chodzi o to, aby odpowiedź była samodzielna, na wypadek, gdyby coś się stało z połączoną stroną.
Nathan Greenstein,

0

Przejdź do ustawień na iPhonie, a dodano nowy tytuł iCloud. Wyłącz przesyłanie zdjęć, a pojawi się pytanie, czy chcesz je usunąć. wybierz „tak”, a następnie, gdy wrócisz do folderu ze zdjęciami w menu głównym, zobaczysz, że zdjęcia przesyłane strumieniowo zostały usunięte.


0

Możesz przejść do Ustawień. Tam kliknij iCloud. Po prostu przewiń w dół do „Strumienia zdjęć” i spraw, by się wypowiedział!

Spowoduje to usunięcie „automatycznego przesyłania” z aparatu, a także album Photo Stream w bibliotece zdjęć.

Miałem ten problem. Usunąłem album. Teraz mam tylko jeden album: Camera Roll. Album strumienia zdjęć został teraz usunięty. Mogę robić i usuwać zdjęcia bez żadnych trwałych elementów!


0

Miałem ten sam problem, aby usunąć nieusuwalne zdjęcia na iPhonie, musisz zrobić fałszywy folder bez zdjęć ... oto film, jak to zrobić ...

https://www.youtube.com/watch?v=yRlEO1kMUmI


Odpowiedź powinna być czymś więcej niż tylko linkiem (który może zniknąć). Podsumuj najważniejsze części filmu bezpośrednio w swojej odpowiedzi.
nohillside
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.