Mam program działający w diagnostyce mojego iPhone'a o nazwie JS ON i chcę wiedzieć, co robi i jak mogę się zatrzymać


-3

enter image description here Zostałem włamany do mojego iPhone'a i wierzę, że ten program coś robi! Zresetowałem fabrycznie wiele razy. Program zawsze wraca?

Odpowiedzi:


1

JSON nie jest nazwą programu.

To nazwa formatu danych. To format, który tam widzisz ze wszystkimi {} s i : s i rzeczy w " s . Ten plik dziennika nosi nazwę „2017-02-18T01: 22: 39.json”, na końcu „.json”, coś w rodzaju tego, jak nazwy plików HTML mogą się kończyć „.html”, lub nazwy obrazów JPEG pliki mogą kończyć się na „.jpg”. Że „.json” jest po prostu częścią nazwy pliku, to nie jest nazwa programu.

Jest to dość szeroko stosowany format na komputerach i tak dalej, ponieważ jest łatwy dla obu ludzi i komputery do pisania i czytania.

Nic w twoim poście nie identyfikuje żadnych programów ani niczego innego. Niezależnie od tego, na którym logu patrzysz, jest w formacie JSON. To wszystko.

Ponieważ ogromna liczba rzeczy na twoim iPhonie prawdopodobnie wysyła tekst sformatowany w JSON, żadna ilość resetów fabrycznych go nie zatrzyma. „JSON” nie stanowi problemu, a reset fabryczny nie miałby na to wpływu, tak jak nie ma programu o nazwie „JPEG”, a przywrócenie ustawień fabrycznych nie zatrzyma aparatu przed zapisaniem plików JPEG.


Dziękuję za odpowiedź na moje pytanie. Bardzo ceniony. Jeszcze jedno QA J.monkey.jar ?? I j.son ?? Spojrzałem na te dwie, że Wikipedia dała odpowiedź na złośliwe oprogramowanie ?? Jakieś pomysły??
Robb demos

@ Robbdemos Wiem, czym są oba te elementy i nie są to problemy. Po prostu przeszedłem przez Google, aby spróbować zobaczyć, na co patrzysz i nie możesz znaleźć „odpowiedzi na złośliwe oprogramowanie”, o której mówisz. Moim głównym założeniem jest znalezienie przyjaciela, który zrozumie trochę więcej na temat oprogramowania, aby go znaleźć. :) Jeśli masz więcej problemów, opublikuj je jako nowe pytania.
Jason C

1
tak samo na bok JSON jest sposobem formatowania danych dla JAVASCRIPT. Plik .JAR jest programem JAVA (lub częścią programu Java). Ponieważ mają podobne nazwy Java i Javascript nie mają ze sobą żadnego związku
Steve Chambers
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.