Testować ładowarkę MagSafe bez komputera?


2

Mam MacBooka Air z 2013 roku, który się nie ładuje. Podłączenie go na krótko do ładowarki powoduje wyświetlenie na ekranie grafiki „bateria jest wyczerpana, podłącz”. Połączenie wydaje się dość solidne i nie widzę żadnych obiektów w porcie ani wtyczce.

Lampka ładowarki nigdy się nie świeci. Czy istnieje sposób na wyeliminowanie ładowarki jako przyczyny problemu? Nie mam innej maszyny do przetestowania go.


Gdzie jesteś? Odpowiedź dotyczy Twojej okolicy i sklepu Apple. Czy możesz zaktualizować swoje pytanie? Czy powinniśmy edytować pytanie, aby powiedzieć, że nie chcesz zabierać komputera i / lub / ładowarki do niektórych miejsc.
DA Vincent

1
Czy jesteś pewien, że zasilacz sieciowy jest wystarczający dla posiadanego komputera MacBook? Mam MacBooka Pro, który potrzebował więcej mocy niż mój starszy mniejszy MacBook. Kiedy idę na imprezy z kodowaniem grupowym, muszę uważać, aby wrócić do domu z tym samym adapterem, z którym przyjechałem.
DA Vincent

Odpowiedzi:


2

Czy masz sklep Apple w okolicy, w której możesz wziąć zarówno ładowarkę, jak i komputer Mac i przetestować je?

Najlepiej kupuj (zwłaszcza, w tym Geek Squad) lub sklepy z artykułami biurowymi mogą prawdopodobnie przetestować obie części, a często lokalne szkoły (zwłaszcza dział sztuki w liceum) będą miały urządzenia Apple, a może także bibliotekę - gdziekolwiek ktoś może mieć podobne urządzenia i części, aby pomóc sprawdzić swoje elementy.


1
Poszedłem do sklepu Apple - zagadka rozwiązana, kawa w ekspresie, dwa tygodnie gwarancji, więcej do naprawy niż do kupienia nowego, :-(
Maury Markowitz
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.