Nie przeszkadzać - ale zezwalaj na niektóre aplikacje


14

Chcę włączyć tryb Nie przeszkadzać na moim iPhonie. Ale do pracy używamy aplikacji pager i chcę, aby ta aplikacja mogła nadal mnie powiadamiać i wydawać dźwięki.

Jak mogę to zrobić? Mogę tylko dowiedzieć się, jak zezwolić, aby kontakty nie były w trybie Nie przeszkadzać.


+1 - dla niektórych osób byłaby to bardzo przydatna biała lista
chrishiestand

Prześlij opinię Apple na ten temat. Więcej opinii oznacza większe prawdopodobieństwo uzyskania tej funkcji w przyszłych wersjach systemu iOS. Adres URL opinii: apple.com/feedback/iphone.html
Teo

Odpowiedzi:


4

Niestety nie możesz (na urządzeniu nieobsługującym jailbreaku). Obecnie nie jest dostępna żadna funkcja iPhone'a umożliwiająca wyłączenie określonej aplikacji z trybu cichego lub nie przeszkadzać.


2

Jeśli urządzenie jest zepsute, możesz użyć banerów dźwiękowych, aby zezwolić na niektóre powiadomienia, które pasują do filtrów, w których skonfigurujesz możliwość obejścia funkcji Nie przeszkadzać.


1

Począwszy od iOS 13, jedynym sposobem, aby to zrobić bez łamania więzienia, jest skonfigurowanie aplikacji pager do wysyłania SMS-ów lub wykonywania połączeń telefonicznych, a następnie można skonfigurować kontakt, aby pominąć tryb cichy i nie przeszkadzać.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.