Jaki jest najlepszy sposób bezprzewodowego odtwarzania muzyki z iPhone'a w samochodzie?


2

Mam iPhone'a 4 (i zamówiłem wcześniej 4S] i mam samochód. Chciałbym łatwo odtwarzać muzykę z telefonu przez głośniki samochodu. Wiem, że mogę dostać przewód z przejściówką do zapalniczki na jednym końcu i 3,5 mm gniazdo audio na drugim, ale wolałbym zrobić to całkowicie bezprzewodowo, jeśli to możliwe.

Czy ktoś miał jakikolwiek sukces? Jeśli tak, z jakich urządzeń korzystałeś?


Pamiętaj, że nie możesz podłączyć telefonu do gniazda zapalniczki i włączyć odtwarzanie w głośnikach. Wtyczka do gniazda zapalniczki zapewnia tylko zasilanie - nie jest w żaden sposób podłączona do systemu audio. Potrzebujesz innego rodzaju adaptera.
nhinkle 12.10.11

Możesz użyć nadajnika FM, ale jakość dźwięku jest wyjątkowo słaba. Jeśli zależy ci nawet na jakości dźwięku, zdobądź odtwarzacz obsługujący linię urządzeń mobilnych Apple. Nawet najtańszy i najniższy odtwarzacz ma obecnie obsługę urządzeń iPod / iPhone.

Odpowiedzi:


1

Potrzebujesz stereo Bluetooth, jeśli nie chcesz żadnych przewodów ani adapterów, ale ciągle się odcina (sprawdź inne fora). Lepiej byłoby z bezpośrednim połączeniem lub adapterem / kablem, aby wysłać go przez tr FM


1

Można to zrobić przez Bluetooth A2DP . Zasadniczo jest to najbardziej standardowy sposób przesyłania dźwięku stereo przez Bluetooth.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby posiadanie Car stereo z natywną obsługą A2DP i AVRCP (kontroluj odtwarzanie / pauzę / odtwarzanie iPhone'a ze swojego stereo). Jeśli nie posiadasz takiego sprzętu, możesz użyć osobnego odbiornika A2DP, takiego jak Tunelink Auto, i podłączyć go do portu AUX w porcie (lub odbierać go w radiu FM).

ps. Nigdy nie wybrałbym łączności bezprzewodowej

  1. Jakość jest gorsza niż przewodowa (prawie cały czas).
  2. Kiedy jestem w ruchu, wolę, aby mój iPhone był naładowany.
  3. Są wspaniali gracze, którzy potrafią znacznie więcej (za cenę) przez sieć - na przykład Pioneer AppRadio .
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.