Konta macOS Sierra Internet Logowanie Google utknęło


40

Próbuję dodać konto Google przy użyciu Preferencji systemowych> Konta internetowe.

Próbowałem już następujących.

 • w stanie odtworzyć to w 10.12.3 i 10.12.2.

 • wyłączone OTP, ten sam problem

 • możliwość odtwarzania w Macbook Air i Macbook Pro

 • ten sam problem z kontem Gmail (próbowałem dwa) i kontem Google Apps

 • Nie używam żadnych iCloud

 • wygląda na to, że jest podobny do tego problemu, ale poprawka nie działa: Nie można się zalogować za pomocą Google przy użyciu kont internetowych

 • dodawanie prac LinkedIn

 • Próbowałem już połączyć się z VPN do Kalifornii i Singapuru, aby sprawdzić, czy coś jest nie tak z serwerami Google

 • utworzenie nowego konta użytkownika i stamtąd dodanie konta Google, ten sam problem

 • zgodnie z zaleceniami Wsparcia Apple wypróbowano https://www.google.com/accounts/UnlockCaptcha

Utknie zaraz po udanym zalogowaniu. Zrobiłem zrzut ekranu.

utknął login

Ktoś ma ten sam problem?


1
To samo tutaj, z Mac OS 10.12.3 na wielu komputerach z wieloma kontami Google. Utworzyłem również nowe konta lokalne na komputerach, aby sprawdzić, czy jest to problem z pękiem kluczy. Zastanawiasz się, czy jest to problem z makiem czy Google? Czy coś w naszej sieci?
wessel,

1
Tak samo ten sam problem na obu moich komputerach Mac. Udało mi się skonfigurować iPhone'a itp. W porządku, ale oba komputery Mac zawieszają się na szarym ekranie, jak na zdjęciu po zaakceptowaniu adresu e-mail i hasła.
Dave Sag,


1
Na czacie z Google powiedzieli: „Na razie jest to obejście problemu i wciąż jest w trakcie pracy naszych techników. Dziękujemy za cierpliwość”. Obejściem była sugestia dodania konta Google w poczcie Apple za pośrednictwem „Innego konta pocztowego”. Co działa, ale oczywiście przegapisz synchronizację kalendarza
wessel

1
Wygląda na to, że Google to naprawił!
wessel,

Odpowiedzi:


16

Łącząc część twojego rozwiązania i część rozwiązania z Nie mogę się zalogować za pomocą Google za pomocą kont internetowych , moje urządzenie znów działa:

 • Otwieranie dostępu do pęku kluczy> logowanie i wyszukiwanie „google”, a następnie usuwanie wszystkich wpisów „accountync” i „oauth”. W rezultacie moje konto Google zostało usunięte z Preferencji systemowych> Konta internetowe.
 • Wypełnianie tego: https://www.google.com/accounts/UnlockCaptcha

Byłem wtedy w stanie przejść do Preferencji systemowych> Konta internetowe i ponownie dodać moje konto Google. Przez sekundę pokazywał koło spinny na szarym ekranie, po czym zniknął i byłem w środku! Poczta i kalendarz pokazują teraz moje dane Google.

Mam włączone uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

Innym rozwiązaniem byłoby zalogowanie się na konto GMail za pośrednictwem innego programu, który uzyskuje dostęp do współdzielonych kont macOS, takich jak Calendar.app.


4
Próbowałem tego sam, wciąż mam z tym problemy
Peter Fox

1
Zgłaszam również problemy z tym rozwiązaniem podczas nowej instalacji sierra
Randall Ma

2
Dokładnie ten sam problem. Znowu Apple przełamuje niezbędne funkcje bez stokrotki Whoopsie. Od czasu śmierci Jobsa jakość spada. Cook nie jest gotowy do pracy.
Ion Tichy

1
Ten sam problem :(. Sugerowana poprawka usunięcia wpisów w Breloczku zakończyła się usunięciem konta z mojego innego MB. Teraz ponowne dodawanie nie działa na żadnym z nich ...
Felix Geisendörfer

1
Działa to dla mnie z dwiema różnicami. Najpierw musiałem ręcznie usunąć konta Google po wykonaniu powyższych kroków, następnie ponownie uruchomić komputer Mac, a następnie dodać. W końcu to zadziałało.
Sisi,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.