Czy istnieje sposób, aby zmusić Google Chrome do otwierania na pełnym ekranie?


10

Kiedy pracuję tylko na moim MacBooku Pro, lubię mieć jak najwięcej aplikacji w trybie pełnoekranowym Lion. Jedną z tych aplikacji jest Google Chrome. Jednak Chrome nie pamięta, że ​​chcę, aby wyświetlał się na pełnym ekranie po jego zamknięciu. Zawsze otwiera się w trybie „okienkowym”. Czy istnieje sposób, aby zmusić go do uruchomienia na pełnym ekranie?

Dzięki.


Czy zamykasz okno, czy wpisujesz Command + W przed wyjściem?
usuń mnie

Nie, wychodzę z Command + Q, bez uprzedniego zamykania okna.
Kevin Whitaker

Interesujące ....
proszę usuń mnie

Odpowiedzi:


0

Obecna wersja Google Chrome na komputery Mac (14.0.835.202) nie obsługuje poprawnie tego zachowania, nawet jeśli Preferencja systemowa „Przywróć okna przy zamykaniu i ponownym otwarciu aplikacji” jest zaznaczona w panelu Preferencje ogólne (np. Aplikacja Poczta lub Safari robi). W Google występuje otwarty błąd dotyczący tego problemu, więc w pewnym momencie powinno zostać rozwiązane „zapamiętaj stan pełnego ekranu po zamknięciu”. Oto link do raportu o błędzie:

http://code.google.com/p/chromium/issues/detail?id=94611


Rozczarowujące - przynajmniej wiem, że ktoś zgłosił to jako błąd.
Kevin Whitaker

6

Miałem ten sam problem, ALE myślę, że dowiedziałem się, jak google chrome zawsze otwiera na pełnym ekranie. idź do klucza po prawej stronie paska zadań, gdy masz otwarty chrom. przejdź do ustawień, w sekcji przy uruchamianiu kliknij „kontynuuj tam, gdzie skończyłem”. BAM google chrome powinien teraz otworzyć pełny ekran ... cóż, i tak robi to dla mnie. mam nadzieję że to pomoże.


1

Przepraszam, ale wydaje się, że wszyscy chcą zrobić z tego poważną sprawę. Poprawka jest BARDZO prosta. Gdy Chrome otworzy się na półekranie, czy cokolwiek innego, umieść kursor w prawej górnej części okna. Pojawi się podwójna diagonalna strzałka. Przeciągnij go do końca w prawo. Zrób to samo z lewą stroną. Zamknij Chrome i otwórz go ponownie. Otworzy się pełny ekran za każdym razem od tego momentu.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.