Czy istnieje szybszy sposób na wyczyszczenie pamięci podręcznej w Safari Mobile?


15

Czy istnieje szybszy sposób na wyczyszczenie pamięci podręcznej w Safari na iPhonie oprócz przejścia do Ustawienia -> Safari -> Wyczyść pamięć podręczną?

Odpowiedzi:


5

Odkryłem, że ponowne załadowanie strony internetowej w Mobile Safari dwukrotnie czyści pamięć podręczną dla bieżącej strony internetowej. Po prostu naciśnij przycisk przeładuj, poczekaj, aż zakończy się ładowanie, a następnie ponownie załaduj.


1
nie to nie robi tego. niektóre przechowywane elementy nie są usuwane przez ponowne załadowanie strony.
dev.e.loper

Pracował dla mnie. Wygląda na to, że działa nawet po odświeżeniu, zanim zakończy ładowanie.
svassr

2

Niestety nie.

(Kiedy testuję mój kod internetowy przy użyciu Xcode's iOS Simulator, łatwiej mi jest korzystać z opcji menu „Resetuj zawartość i ustawienia ...” zamiast wchodzić w ustawienia iOS, aby wyczyścić pamięć podręczną.)


-1

Oto sposób postępowania:

  1. Z menu głównego iPhone'a wybierz „Ustawienia”, a następnie „Safari”.
  2. Przewiń w dół do dolnej części ekranu. Dostępne będą trzy opcje: „Wyczyść historię”, „Wyczyść pliki cookie” i „Wyczyść pamięć podręczną”. Możesz po prostu wyczyścić wszystkie trzy, dotykając każdego z nich raz i potwierdzając usunięcie
  3. Możesz także wyczyścić historię przeglądania bezpośrednio w przeglądarce Safari. Uruchom Safari i wybierz „Zakładki” u dołu ekranu. Przejdź do sekcji historii i wybierz ją.
  4. Twoja historia internetowa powinna pojawić się na ekranie. Następnie możesz wyczyścić historię, wybierając opcję „wyczyść” u dołu ekranu. Następnie poprosi o potwierdzenie „wyczyszczenia historii”.

mam nadzieję, że to pomoże


1
Biorąc pod uwagę, że pytania wyraźnie dotyczą szybszego sposobu niż „Ustawienia -> Safari -> Wyczyść pamięć podręczną”, prawdopodobnie nie jest to odpowiedź, której szuka „dev.eloper”.
nohillside

1
dev.eloper szuka innego sposobu na wyczyszczenie pamięci podręcznej . Czyszczenie historii to nie to samo.
proszę, usuń mnie
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.