Najlepsza aplikacja do przełączania między wszystkimi otwartymi oknami


135

Po 4 latach bycia użytkownikiem Maca wciąż brakuje mi jednej rzeczy ze świata Windows i jest w stanie przełączać się jednym naciśnięciem klawisza między wszystkimi otwartymi oknami na komputerze.

Jaka jest najlepsza aplikacja lub narzędzie, bezpłatne lub nie, do osiągnięcia tego?

Korzystałem z Witch , ale nigdy nie byłem z tego w pełni zadowolony. Jest trochę powolny, a interfejs użytkownika nie jest zbyt ładny.

Czy znasz jakąś alternatywę?


EDYCJA (2016): To pytanie wciąż zyskuje opinie i opinie po 6 latach. Kiedy zadałem to pytanie w 2010 r., Nadal przechodziłem z systemu Windows. W końcu przyzwyczaiłem się do interfejsu użytkownika systemu Mac OS X i obecnie nie używam żadnych narzędzi innych firm do zarządzania oknami aplikacji, tylko Mission Control i natywne skróty klawiaturowe. Tak więc, chociaż to pytanie nie jest już dla mnie istotne, mam nadzieję, że przyda się nowym użytkownikom komputerów Mac dokonującym zmiany (łącznie z tym komentarzem).


2
Kiedy Witch jest wolny? Właśnie zacząłem go używać.
pupeno

Co z funkcją F9 Exposé?
molle

Myślę, że lepiej napisać to jako „Najlepsza aplikacja do przełączania między wszystkimi otwartymi oknami”. Więc bez części „alternatywy dla czarownic”. W ten sposób czarownica może być jedną z odpowiedzi, więc może być głosowana w górę / w dół i komentowana w stosunku do innych.
studgeek

@studgeek: Zgadzam się. Edytowałem tytuł pytania.
Sergio Acosta

Odpowiedzi:


36

Oto lista wszystkich opcji z tej strony:

 • Kontrola misji i natywne skróty klawiaturowe: + tablub + `(backtick)
 • Czarownica [Yosemite lub nowsza] [14 $]
 • Hyperswitch [ „Mountain Lion, Mavericks & Yosemite” ; działa na Sierra & High Sierra] [0 USD za darmo] [podgląd okna]
 • Konteksty [ „Yosemite, El Capitan, Sierra, High Sierra” ] [9 USD po bezpłatnym okresie próbnym]
 • Optymalny układ [Snow Leopard lub nowszy] [0 USD (za darmo), ale obecnie nie jest aktywnie rozwijany]
 • Karabiner - [Tygrys - El Capitan, „nie Sierra” ] °
 • Senebier [ „10.4 lub nowszy” ]

[Aktualizacja °, następca Karabinera Karabiner-Elements 12.1 : High / Sierra & Mojave] [bezpłatny]


115

Przełącznik Hyperswitch jest bezpłatny i działa dobrze. Ładnie też wygląda:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

http://bahoom.com/hyperswitch


11
Po 4 latach pojawia się odpowiedź, która rozwiązuje dokładnie moje pierwotne pytanie. Nie więcej nie mniej. Mam nadzieję, że wkrótce wyjdzie to z wersji beta. dzięki! Spróbuję przez kilka tygodni, a jeśli będzie działał zgodnie z reklamą, mógłbym nawet oznaczyć go jako zaakceptowaną odpowiedź.
Sergio Acosta

5
Wreszcie rozwiązanie!
Lumi

8
Cholera, utworzyłem konto w Ask ask tylko dzięki, dzięki za to, Paul w końcu znalazłem taką aplikację za darmo
Pedro Garcia Mota

5
Hyperswitch NIE implementuje funkcji przełączania okien, która była dla mnie najbardziej cenna w MS Windows: Nie pozwala na szybkie przełączanie między ostatnio używanymi oknami. Jest to dla mnie ważne, ponieważ ciągle przełączam między np. Edytorem i przeglądarką, aby kontrolować moją pracę. Mam wiele okien otwartych w obu edytorach przeglądarki i przy pomocy Hyperswitch muszę wykonywać wiele klawiszy, aby przełączać się między ostatnio używanymi. Odkryłem, że czarownica to rozwiązuje. Lista przełączanych systemów Windows jest domyślnie uporządkowana według użycia i mogę łatwo przełączać się między najnowszymi.
Jpsy

7
@ Jspy hyperswitch robi to - właśnie pobrałem najnowszą wersję, może masz już starszą
Srneczek

28

Domyślam się, że już wiesz, ale dla tych, którzy przeszukują Internet, zawsze jest Ctrl + F4. Brak wizualnej informacji zwrotnej, ale przełącza się między wszystkimi oknami dla wszystkich aplikacji (które nie są ukryte) za pomocą jednego polecenia. Oczywiście jest to natychmiastowe, więc nie zmienia kolejności listy, podobnie jak ⌘ + Tab. Miałem też dość Witch, ale zdecydowałem, że przez większość czasu most + `to wszystko, czego potrzebuję.


1
[⌘] + [`]„ to wszystko, czego potrzebuję ”- rzeczywiście!
darren

2
Wizualna informacja zwrotna jest dla mnie ważna i nie istnieje w. + `.
AlikElzin-kilaka

3
I Cmd + `nie działa na wielu przestrzeniach.
GregB

@GregB Traktuję to jako plus :)
nyxz

2
I [polecenie] + [`] za pomocą [polecenie] + [tab] jest denerwujące, ponieważ mają dwa oddzielne zestawy reguł porządkowania listy.
Joseph Hansen

21

https://contexts.co/

Konteksty dla systemu Mac są konkurentem dla Witch. Jako długoletni użytkownik niebędący komputerem Mac szukający bardziej intuicyjnego przełączania okien, naprawdę podoba mi się ta aplikacja. Pozwala przełączać się między wszystkimi otwartymi oknami za pomocą klawiatury lub myszy.

Istnieje również opcjonalny panel boczny, który jest w pewnym stopniu zamiennikiem Mac Dock. Można go skonfigurować do ukrywania aplikacji, które nie mają okna, i wyświetla wiele ikon dla wielu okien. W związku z tym nieistotne aplikacje w tle są ukryte, a aplikacjami z wieloma oknami można łatwiej zarządzać.

W razie potrzeby możesz nadal korzystać z natywnego przełącznika aplikacji Apple (cmd + tab), aby zamykać / przełączać się na aplikacje w tle / bez okien bez korzystania z natywnej stacji dokującej.


@sergio Miałem też dobre pierwsze wrażenie o tej aplikacji, czy jest jakiś powód, dla którego ona nie działa? Mogły zostać zaktualizowane od czasu wypróbowania.
Jay

6
Dla tych z Was, którzy czytają to w 2016 r., Konteksty są Twoim rozwiązaniem. Działa pięknie.
Joseph Hansen

1
Jest tak elegancki i pełen funkcji, że kupiłem go w niecałe 5 minut. Pełna nota prawna: Jestem normalnie bardzo mocno zaciśnięty ^ _ ^
sming

16

Opracowana przeze mnie aplikacja, Optimal Layout (14 $), udostępnia polecenia klawiaturowe do szybkiego przełączania i reorganizacji okien.


Właśnie tego szukałem. Dziękujemy zarówno za odpowiedź, jak i za wykonanie aplikacji. Obecnie oceniam to. Mam nadzieję, że wkrótce będziesz mieć mnie jako nowego klienta.
Sergio Acosta

1
Optymalny układ jest fajny, wypróbowałem go, ale go nie kupiłem, ponieważ miałem już „pamięć mięśni” związaną z używaniem skrótów OS X (które zmieniłem) i rozmieszczeniem okna obsługiwanym przez SizeUp. Ale to bardzo obiecująca aplikacja!
Martin Marconcini,

Przez jakiś czas korzystałem z Optimal Layout. Korzystałem z Witch, ale przełączyłem się na Optimal Layout ze względu na możliwość przeszukiwania tytułów okien. Jednak w ciągu ostatnich kilku miesięcy znalazłem pewne problemy i nie otrzymałem od nich odpowiedzi od dewelopera Optimal Layout. Najważniejsze jest to, że czasami nie wyświetla niektórych okien, dopóki go nie uruchomię ponownie.
studgeek

1
OptimalLayout jest świetny. Łączy przełączanie i pozycjonowanie okien, z dostosowywanymi ustawieniami i skrótami. Miałem jednak kilka problemów, a programista nie zareagował na informacje kontaktowe w samej aplikacji. Poszukuję alternatywy, aby móc korzystać z oprogramowania, które ma wsparcie!
Trinition

13

Command+ Tab, w połączeniu z Command+ `. Działa świetnie.

Pozwól mi wyjaśnić:

 • Command+ Tab: Przełączanie między różnymi aplikacjami.
 • Command+ `: Przełączaj między wszystkimi otwartymi oknami aplikacji, na której się koncentrujesz. (Na przykład, jeśli masz otwarte cztery okna Findera, możesz nacisnąć Command+, `aby przechodzić między czterema oknami).

Jeśli wydaje się, że ten i inne skróty klawiaturowe są zepsute, prawdopodobnie masz inny układ klawiatury niż amerykański. Skróty w rzeczywistości nie są związane z `klawiszem, ale raczej z klawiszem, który byłby `na klawiaturze amerykańskiej, aby dowiedzieć się, który klawisz jest na twoim układ, otwórz „przeglądarkę klawiatury” i przełącz układ na US, zwróć uwagę na lokalizację `klucza, wróć do normalnego układu i możesz teraz użyć tego przycisku do przełączania okien.

Na szwedzkiej klawiaturze `jest przycisk obok 1(§) na klawiaturze małej / laptopa i klawisz obok z(<) na klawiaturze pełnowymiarowej.


5
Dzięki za odpowiedź. Wiem o obu skrótach, ale konkretnie szukam jednego skrótu klawiaturowego do przełączania między wszystkimi otwartymi oknami.
Sergio Acosta

3
+1. Chociaż dla mnie Command + `wydaje się działać raczej niż Ctrl +`.
Gary

2
Szkoda, że ​​Apple nie pomyślał o klawiaturach, w których klawisz `nie znajduje się w pobliżu klawisza TAB, a co gorsza, gdzie potrzebujesz klawisza modyfikatora, aby go wybrać :-(
Rabarberski

5
To złe rozwiązanie dla osób, które pracują bardzo szybko i chcą się przełączać, szczególnie jeśli ma doświadczenie w systemie Windows. Problem polega na tym, że [polecenie] + [karta] przełącza się między aplikacjami, które są uporządkowane według kolejności użycia, a [polecenie] + ['] ma okna uporządkowane według daty ich otwarcia. Innymi słowy, masz problem z przełamaniem umowy: nawet jeśli masz środki umożliwiające mentalne przełączanie się między dwoma paradygmatami w locie, nie ma sposobu, aby zapamiętać lokalizację okna w twoim „mentalnym” stos.
Joseph Hansen

4
Na przykład, zakładając, że przełączam się między dwoma dokumentami Worda i stroną internetową, muszę odkryć i zapamiętać liczbę przełączeń [polecenie] + ['] między dwoma dokumentami (być może dwie odległości: doc 1 do 2 i doc 2 do 1) i pamiętaj, że przełączanie między programem Word a moją przeglądarką to inna grupa klawiatur. W Windows po prostu pamiętam [alt] + [tab] lub [alt] + [tab] [tab]. Łatwo. Innymi słowy, moim osobistym zdaniem jest to, że korzystanie ze skrótów klawiaturowych w OS X jest okropne.
Joseph Hansen

13

Dla tych, którzy tego nie wiedzą, Ctrl + F4, Ctl + `, ... można odwzorować w: SystemPreferences => Klawiatura => Skróty klawiaturowe => Klawiatura i wprowadzanie tekstu

http://i.stack.imgur.com/CvV3k.png


4
Dodam, ponieważ niektórzy mogą jeszcze nie wiedzieć, że Ctrl-F4 może być używany do przełączania między wszystkimi otwartymi oknami, gdy w Universal Access jest włączona opcja „Włącz dostęp dla urządzeń pomocniczych”.
NReilingh

Jest to najprostszy sposób, bez instalowania dodatkowego oprogramowania. Dzięki!
poolie

1
@ L0CKnL0aD7 może to być dla mnie odpowiedź, jeśli z jednej strony: czy możliwe jest, aby kolejność okien była ostatnio używana, a nie kiedy była otwarta?
Joseph Hansen

1
Nie można tego zrobić na „El Capitan”… jakiś pomysł, dlaczego?
pragmatic_programmer

6

Wiem, że to nie jest jedno naciśnięcie klawisza, ale lubię korzystać z funkcji „App exposé”, aby poruszać się między oknami skoncentrowanej aplikacji:

 • ctrl+ down arrow(lub ruch trzema palcami w dół)
 • następnie left arrowlub, right arrowaby poruszać się między oknami (lub kliknąć wybrane okno)

Dzięki za odpowiedź!. Minęło 5 lat, odkąd zadałem pytanie, ale szczerze mówiąc, wciąż nie znalazłem w 100% zadowalającej odpowiedzi. Jest to jednak bardzo dobra sugestia! Nie wiedziałem o tym skrócie i faktycznie został on wyłączony na moim komputerze Mac. Już ją włączyłem i będę używać tego, aby zobaczyć, jak to działa z moim przepływem pracy.
Sergio Acosta


2

To interesujące - nikt nie wspomniał o Karabinerze . ma mnóstwo opcji na różne rzeczy, tę, którą lubię, zwaną „trybem Tab”, w którym możesz przełączać się między aplikacjami, przytrzymując klawisz Tab i używając strzałek lub klawiszy HJKL (szczególnie preferowanych przez użytkowników Vima). Tab+Iaby przełączać się między otwartymi oknami bieżącej aplikacji.

Uwielbiam Karabiner, to aplikacja, która sprawiła, że ​​naprawdę nienawidzę Windowsa (czasami muszę robić rzeczy w Windowsie). Jednak nawet z niesamowitą aplikacją AutoHotkey nie mogłem znaleźć sposobu na użycie klawiatury, ponieważ Karabiner pozwala mi na komputerze Mac.

Zachęcam do wypróbowania Karabinera i zbadania wielu różnych opcji, zaufaj mi - zmieni to sposób korzystania z klawiatury.


Oto jak sprawić, by ⌘-tab przełączał się między oknami w Karabiner: W zakładce „Zmień klucz” rozwiń „Zmień klucz tab” (39 pozycja) i włącz „Command + Tab, aby przełączać aplikacje w tej samej przestrzeni” (10 pozycja). (Spodziewałbym się, że numery pozycji zmienią się w różnych wersjach, ale powinny one dać ci pojęcie o tym, jak daleko trzeba przewinąć w dół.)
Ben Kovitz

0
 1. Quicksilver (lub światło punktowe). Przywołujesz interesującą Cię aplikację, powiedzmy Safari.
 2. Korzystanie z okien aplikacji Show Control (możesz przypisać do tego skrót za pomocą ikony klawiatury w preferencjach systemowych)
 3. Po wyświetleniu wszystkich okien aplikacji możesz wpisać (nie ma pola tekstowego, wystarczy zacząć pisać) tytuł okna, na którym Ci zależy. Po kilku naciśnięciach klawiszy twoje okno zostanie wybrane.

Na początku będziesz wolny, ale z biegiem czasu staniesz się dość szybki.


0

Jak wspomniano w pytaniu, Czarownica (14 USD) jest jednym z pierwszych przełączników okien, a IMHO nadal jednym z najlepszych.

Podejrzewam, że główne obawy @Sergio (pytającego) zostały rozwiązane w Witch. Myślę, że jest to jeden z lepiej wyglądających, z wieloma opcjami do poprawiania wyglądu (w tym motywów). Czuje się też bardzo szybko.

To powiedziawszy, obecnie nie używam Witch, ponieważ nie obsługuje wyszukiwania nazw okien. Użyłem do tego Optymalnego Układu i teraz wypróbowuję Konteksty (co wydaje się bardzo obiecujące).


Jedną cechą, której Witch wciąż nie ma, a naprawdę tego chcę, jest możliwość pisania w oknie przełączania, aby zawęzić listę. OptimalLayout to robi. Myślę, że Konteksty też.
Trinition

0

Szukałem zamiennika okien Mac, który od wieków zawiera ZMINIMALIZOWANE OKNA. Nie wiedziałem, że funkcja ta była już wbudowana w Quicksilver, cały czas siedząc pod moim nosem. Jest to akcja o nazwie „pokaż wszystkie okna”, którą ustawiłem jako wyzwalacz (⌘ dla bliskości ⌘⇥).

Quicksilver przybywa na ratunek jeszcze raz (jak zwykle).

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.