Wyłącz przewijanie przy użyciu myszy Mighty Mouse


2

Obecnie używam dwóch komputerów iMac 2011 wyposażonych w Mighty Mouse - okrągłą mysz z gumową przewijaną kulką. Kiedy jednak przewijam strony lub foldery, jest on odwrócony. Rozumiem przez to, że dół jest w górę, a góra jest w dół. Powiedziano mi, że gdzieś w ustawieniach jest opcja „naturalnego przewijania”, ale jeszcze jej nie znalazłem, wspomina tylko o używaniu jej z gładzikiem. Jak mogę wyłączyć przewijanie za pomocą myszy Mighty Mouse?

Korzystam z systemu OS X Lion. Mysz jest przewodowa

Potężna Mysz


Po co publikować zdjęcie bezprzewodowej myszy Mighty Mouse, jeśli jest ona okablowana? Zrzut ekranu myszy Preferencje systemowe byłby o wiele bardziej pomocny.
Daniel

Odpowiedzi:


3

Lion zmienił to na tobie.

W zależności od podłączonego sprzętu panel myszy, wersja myszy myszy i preferencje gładzika mają włącznik, aby pokazać, czy „Naturalne przewijanie” jest włączone, czy wyłączone.

Jeśli chcesz, aby palec przesuwał się w górę po kółku myszy, aby przesunąć kciuk przewijania w górę (i dokument w dół), tak jak Snow Leopard, usuń zaznaczenie pola wyboru po lewej stronie opcji Przesuń zawartość w kierunku ruchu palca podczas przewijania lub nawigacji

Potężne preferencje myszy


Jeśli masz inne urządzenia wskazujące (i czytające w domu), przeskocz i potwierdź, że jedno ustawienie zarządza kierunkiem myszy Mighty Mouse, preferencjami myszy Magic Mouse i gładzika - kierunek przewijania jest przenoszony na wszystkie źródła wejściowe.

Preferencje Magic Mouse Preferencje gładzika


3

Simon, zakładając, że twoja mysz jest podłączona, ekran powinien wyglądać tak jak ten poniżej.

Odznacz „Przesuwaj zawartość w kierunku ruchu palca podczas przewijania lub nawigacji”.

Prepane myszy


To potężna mysz przewodowa
Simon Sheehan,

To zdjęcie Magic Mouse, nowszej myszy Apple, która jest ekranem dotykowym.
Nathan Greenstein,

Przepraszam, próbowałem znaleźć obraz przewodowej myszy Mighty Mouse i nie mogłem. Podłączyłem prostą mysz Microsoft Wheel i pojawi się element sterujący. Gdybym miał tę samą mysz, sprawdziłbym to dla ciebie.
Chris Sparno 10.10.11

Znalazłem to, czy widzisz tę opcję: „Jeśli nie używasz gładzika ani myszy Magic Mouse, możesz wyłączyć przewijanie w opcjach myszy”. Odznacz „Przesuwaj zawartość w kierunku ruchu palca podczas przewijania lub nawigacji” ”
Chris Sparno 10.10.11

1

Preferencje systemowe> Mysz> Górne środkowe pole wyboru do wyłączania naturalnego przewijania


Spojrzałem tam i nie widzę ... czy jesteś w stanie dostarczyć zrzut ekranu?
Simon Sheehan,

Zauważ też, że jest podłączony
Simon Sheehan,

Przykro mi, Sheena, jestem pewien, że tak jest, ponieważ odznaczyłem to na moim iMacu z Lionem i przewodową potężną myszą, po prostu nie będę tam do wtorku.
ConstantineK,

Nie będę tego potwierdzać: /
Simon Sheehan,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.