Jak mogę zamknąć Steam na MacOS 10.12 bez przymusowego zamykania?


35

Steam nie wyjdzie z gracją na macOS 10.12 Sierra. Po wybraniu wyjścia z menu aplikacji lub poprzez kliknięcie wtórne ikony aplikacji w stacji dokującej nic się nie dzieje. Proces musi zostać zakończony siłą, a także zatrzyma proces wyłączania systemu operacyjnego. Czasami program kończy pracę poprawnie, ale nie widzę w nim żadnego wzorca.

Podczas uruchamiania aplikacji z wiersza poleceń, a następnie próby wyjścia, na początku nic nie pojawia się w danych wyjściowych, ale po około minucie rejestrowane są następujące zdarzenia:

KQ: Error Unregistering write event KQ:Operation now in progress
Setting breakpad minidump AppID = 769
Steam_SetMinidumpSteamID:  Caching Steam ID:  76561198003850785 [API loaded no]

macOS Sierra 10.12.4, Steam API: v017, wersje pakietu Steam: 1490228413 


6
Mam również ten problem na nowym MB Pro z systemem Sierra 10.12.2
user222223,

2
Ten problem występuje również w MBP Running Sierra 10.12.3 (16D32).
Khanivore,

5
W moim przypadku Steam z jakiegoś powodu pokazuje podwójne pozycje „Wyjdź” w menu. Jeden z nich nie działa, więc wydaje się, że Steam zawiesza się (a klawisze skrótu najwyraźniej wysyłają do niego wiadomość o zakończeniu). Jeśli przejdę do Plik -> (pierwszy) Zakończ, to działa.
MrMobster

4
Cześć Peeps, miałem ten sam problem, zalogowałem się i problem ze wsparciem Steam i powiedzieli mi, żebym mógł włączyć klienta beta. Oto link do tego, jak to zrobić: support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7021-EIAH-8669 teraz dla mnie odchodzi i moje podwójne rezygnacje zniknęły. Jeśli nie chcesz brać udziału w wersji beta, trzymaj się tyłków; poprawka prawdopodobnie pojawi się wkrótce, gdy uzyskają stabilną wersję beta.
Goran,

4
To pytanie powinno zostać ponownie otwarte. Jest wystarczająco szczegółowy, aby odpowiedzieć, a Goran odpowiedział na wiele. Goran powinien był umieć udzielić właściwej odpowiedzi zamiast komentarza.
rck

Odpowiedzi:


2

Miałem ten sam problem. Złożyłem bilet ze wsparciem Steam i powiedzieli mi, żebym włączył klienta beta.

Oto link, jak to zrobić

Po zapisaniu się do wersji beta teraz dla mnie odchodzi i moje podwójne rezygnacje zniknęły. Jeśli nie chcesz brać udziału w wersji beta, trzymaj się tyłków; poprawka prawdopodobnie pojawi się wkrótce, gdy uzyskają stabilną wersję beta.

- Powiedziałem wkrótce w moim początkowym komentarzu w dniu 5 kwietnia 17, więc może nie tak szybko, jeśli teraz tu jesteście.


0

Przejdź do Widok -> Tryb dużego obrazu, a następnie Wyjdź ze Steam. Po wykonaniu tej czynności Steam wydaje się poprawnie zamykać na moim komputerze (Sierra 10.12.6 - grudzień '17).

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.