Urządzenia nie mogą połączyć się z moim udostępnionym Wi-Fi


11

Mam MacBooka Pro z końca 2016 roku bez paska dotykowego.

Kiedy tworzę udostępnioną sieć Wi-Fi za pomocą Preferencji systemowych -> Udostępnianie (gdy mam urządzenie podłączone do sieci Ethernet za pomocą adaptera USB-C), żadne urządzenie nie może się połączyć.

Sieć jest skonfigurowana z osobistym zabezpieczeniem WPA-2 (tylko hasłem, chociaż próbowałem również bez zabezpieczeń i skończyłem z tym samym rezultatem).

Kiedy próbuję połączyć się z włączonymi zabezpieczeniami, mój iPhone zawsze wyświetla nieprawidłowe hasło (chociaż potwierdziłem, że hasło jest prawidłowe). Kiedy próbuję połączyć się bez zabezpieczeń, mój iPhone mówi po prostu, że nie mogę się połączyć. Koledzy próbowali ze swoimi telefonami i komputerami z tymi samymi wynikami.

Jakieś rekomendacje?


Widziałem kilka podobnych problemów na różnych płytach i nikt nie ma jeszcze solidnej rozdzielczości. Ta osoba twierdzi, że spędzili kilka godzin przy wsparciu Apple i powiedziano jej, że musi wrócić do działu inżynierii, aby naprawić, więc może to być tylko błąd.
fsb

Nadal masz ten problem, czy jest to naprawione?
dan

Czy możesz dołączyć do pierwotnego pytania zrzut ekranu z: System Preferences > Sharing > Wi-Fi Options...?
dan

Odpowiedzi:


1

Udaj się do Genius Bar i pokaż im. Jeśli uznają to za problem sprzętowy, mogą wymienić wadliwą płytę.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.