Czy iTunes Match pozwoli mi „uaktualnić” istniejące utwory do wyższej jakości lub szybkości transmisji?


11

Chcę zapłacić 25 USD rocznie za iTunes Match, aby moje tysiące ścieżek o niskiej przepływności zostały „uaktualnione” do wysokiej szybkości transmisji.

Czy będę mógł wywołać usługę, pobrać utwory o dużej przepływności na mój komputer Mac i zsynchronizować je z iPodem Classic? Czy może dotyczy to tylko przesyłania strumieniowego na iOS / iCloud?


1
Jeśli iTunes sprzedaje kopię o wysokiej przepływności, będziesz mógł ją uaktualnić.
Kyle Cronin

To nie odpowiada na pytanie.
poniedziałek

Teraz, gdy mecz iTunes się skończył, może ktoś mógłby go przetestować i udzielić jednoznacznej odpowiedzi.
Nathan Grigg

Odpowiedzi:


18

Tak, jest to możliwe. Po tym, jak chmura dopasuje Twój utwór o niższej przepływności, wykonaj ostateczną kopię zapasową i usuń ten utwór z biblioteki iTunes. Następnie możesz ponownie pobrać „standardową” wersję z serwerów Apple.


Jason Snell ma świetny napis na temat łatwego śledzenia utworów za pomocą inteligentnych list odtwarzania:

Utwórz inteligentną listę odtwarzania Utwórz inteligentną listę odtwarzania z następującymi atrybutami:

  • Szybkość transmisji jest mniejsza niż 256 kb / s
  • Rodzaj mediów to muzyka
  • Są spełnione następujące warunki: ( aby utworzyć ten warunek, kliknij przycisk plus w przycisku plus w oknie inteligentnej listy odtwarzania ) Status iCloud jest dopasowany, status iCloud został zakupiony

Usuń wszystkie te pliki Wybierz wszystkie utwory z listy odtwarzania, a następnie przytrzymaj klawisz opcji, naciskając klawisz Delete. Pamiętaj, aby nie zaznaczać pola, które usunie je z iCloud!

Przywróć je Wszystkie te utwory powinny nadal znajdować się [na liście odtwarzania] - ale teraz są oznaczone jako dostępne tylko w iTunes Match. Wybierz je wszystkie ponownie, a następnie kliknij zaznaczenie z wciśniętym klawiszem Control i wybierz opcję Pobierz.


Dobry towar. Twoje zdrowie.
boehj

1
Przykro mi, że wykopałem to z powrotem, ale podążyłem za tobą i teraz nie mogę znaleźć opcji pobierania - to po prostu odmawia mi odtwarzania utworów (wypróbowałem to z jednym albumem, aby upewnić się, że działa) - dowolne pomysł, jak zachęcić iTunes, aby mi je zwrócił? EDYCJA: okazuje się, że mój iTunes po prostu nie myślał, że jest podłączony do iTunes Match. -facepalm-
George Pearce

3

Tak, utwory w bibliotece, które iTunes może dopasować (albo dlatego, że zostały zakupione w iTunes, albo dlatego, że je rozpoznaje) będą dostępne do pobrania przy 256 kb / s. Po pobraniu będzie można je zsynchronizować z urządzeniami w zwykły sposób.

Pamiętaj, że kopia, która jest już na twoim komputerze, nie zostanie automatycznie zastąpiona wersją 256 kb / s. Aby to uzyskać, może być konieczne usunięcie tej wersji, a następnie pobranie wersji iCloud (o wysokiej przepływności). Ponieważ iPod classic nie jest urządzeniem z iOS, powinno to załatwić sprawę, gdy będziesz mieć kopię muzyki o wyższej przepływności w lokalnej bibliotece muzycznej.


-1

Na stronie http://www.apple.com/icloud/features/ Apple ogłasza, że ​​„Jest wbudowany bezpośrednio w aplikację iTunes na komputerze Mac lub PC oraz w aplikację Muzyka na urządzeniach z systemem iOS”. oraz „Co więcej, wszystkie utwory iTunes są odtwarzane z iCloud w jakości AAC DRM 256 Kb / s - nawet jeśli oryginalna kopia była niższej jakości”.

Wygląda na to, że masz szczęście, jeśli wydana usługa ma zapowiedziane funkcje.


Ten cytat jest dwuznaczny, czy będzie odtwarzany w iTunes na Macu z chmury z wersją o wysokiej przepływności, czy też stanie się tak tylko na iOS.
poniedziałek

1
Oto dość dokładne podsumowanie tego tematu. Może chcesz dodać link do swojej odpowiedzi: macrumors.com/2011/11/14/a-clear-explanation-of-itunes-match

Posiadanie lokalnej kopii utworu o wyższej przepływności różni się od przesyłania strumieniowego bezpośrednio z chmury. Wolałbym streamować w 128k i pobierać ponownie przy wyższej przepływności. Bez konkretnej akcji wersje o wyższej przepływności nie zastępują automatycznie wersji o niższej przepływności w razie potrzeby synchronizacji z iPodem classic OP.
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.