Synchronizowanie iPoda z komputerem 2 bez usuwania nowej muzyki


4

Mam dwa komputery z iTunes. Cała muzyka z komputera 1 została pobrana na mojego iPoda. Chciałbym pobrać całą tę muzykę na komputer 2. Jednak na komputerze 2 jest nowsza muzyka, której nie ma na moim iPodzie / komputerze 1. Nie mogę wymyślić, jak przenieść muzykę z iPoda na komputer 2 bez usuwania nowa muzyka. Propozycje? Dzięki.

PS: Oba komputery są w systemie Mac OS.

Odpowiedzi:


1

Senuti to narzędzie, które zazwyczaj polecam w takich przypadkach.

Z drugiej strony nie możesz przenieść muzyki bezpośrednio z komputera 1 na komputer 2 bezpośrednio?


1

Muzyka na komputerze 2 nie zostanie usunięta, ale muzyka na iPodzie zostanie usunięta. Jeśli ta muzyka została zakupiona za pośrednictwem iTunes i przy użyciu tego samego Apple ID, można ją pobrać na komputer za pośrednictwem sklepu iTunes. W przypadku niezabezpieczonej muzyki na komputerze 1 możesz po prostu wykonać kopię zapasową płyty CD, a następnie załadować ją na komputer 2. W przypadku każdej chronionej muzyki musisz upewnić się, że została kupiona za pomocą tego samego Apple ID, a komputer 2 jest autoryzowany komputer pod tym Apple ID. Dowiedz się więcej na temat przesyłania lub tworzenia kopii zapasowej muzyki z iPoda na komputer Mac , w tym szczegółowe samouczki na temat przesyłania lub tworzenia kopii zapasowej muzyki z iPoda na komputer Mac. Wszystkiego najlepszego.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.