Opcja internetowa WhatsApp nie jest wyświetlana w WhatsApp iPhone


1

Mam iPhone'a 4S z WhatsApp.

Instaluję WhatsApp Web na moim komputerze. Zaczyna się i wyświetla kod QR. Mam użyć WhatsApp mojego iPhone'a do zeskanowania kodu Qr. W tym celu powinien znajdować się element menu „Ustawienia”. Kiedy otwieram „ustawienia”, nie widzę opcji. Powinno być poniżej „powiedz znajomemu”.

Co muszę zrobić, aby pojawiła się opcja?

Opcja powinna pojawić się w oprogramowaniu iPhone'a „WhatsApp”; brakuje go w tym oprogramowaniu zainstalowanym na moim urządzeniu.

Odpowiedzi:


3

Wygląda na to, że masz na iPhonie starą wersję iOS. Aby korzystać z WhatsApp Web, powinieneś mieć co najmniej iOS 8.1 zainstalowany na swoim iPhonie. ( https://www.whatsapp.com/faq/en/web/28080003 )

Aby zaktualizować iPhone'a, wybierz Ustawienia> Ogólne> Aktualizacja oprogramowania> Zainstaluj aktualizację.


1
Twierdzenie, że jest to spowodowane nieaktualną wersją systemu iOS, jest fałszywe. Mam najnowszą wersję iOS 11.2.1, a pod Whatsapp na moim iPhonie brakuje „Web”.
Jason

2
Habibi, w przypadku Leopoldo, było poprawne. W twoim przypadku nie wiem jednak, na czym polega problem. Poszedłeś do Ustawień, ale nie mogłeś znaleźć „Sieci”? Może ten artykuł pomoże: faq.whatsapp.com/en/web/28080003
Carl
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.