Czy możesz pobrać wirusy na iPhone'a z pobranej aplikacji?


1

Pobrałem aplikację do pobierania rzeczy z Internetu, głównie gry wideo z YouTube. Na początku wszystko działało dobrze, ale mam to ogólne, że wygrałeś wyskakujące okienko i przypadkowo naciśniesz jedyną opcję na ekranie (wygrałeś), czy ta aplikacja może zainfekować mój telefon złośliwym oprogramowaniem z tego okienka?


Prawdopodobnie nie! Jaka była dokładnie aplikacja (podaj link do niej lub imię i nazwisko, jeśli możesz)?
owlswipe

Nazywał się po prostu Downloader, ale to wszystko, co pamiętam
TakeMeHomeCountryRoads

Jeśli o tym mówisz ta aplikacja nie wygląda zbyt szkicowo! Pamiętaj, że Apple przegląda kod każdej pojedynczej aplikacji, zanim pojawi się w App Store.
owlswipe

To było bardziej podobne do tej aplikacji itunes.apple.com/us/app/browser-file-manager-for-documents/… , ale w porządku, fajnie, mam nadzieję, że mój telefon nie umrze
TakeMeHomeCountryRoads

ta aplikacja wygląda całkiem bezpiecznie sama w sobie, ale oczywiście jest możliwy aby pobrać plik wykorzystujący lukę w telefonie. To powiedziawszy, jeśli masz telefon bez aktualizacji i aktualny pod względem oprogramowania, prawdopodobnie będziesz bezpieczny. Możesz spróbować tak mocno, jak chcesz zainfekować swój iPhone jakimś złośliwym oprogramowaniem prawdopodobnie nie zadziała :).
owlswipe
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.