Aplikacja Stocks ulega awarii podczas uruchamiania po przejściu z iPhone'a na iPada na iOS 6.1.3


1

Chcę przenieść aplikację Stocks z iPhone'a na iPada. Przenieśliłem Stocks.app i odpowiednie pliki ram z iPhone'a 4 iOS 6.1.3 na iPad 2 iOS 6.1.3. Pliki są spakowane za pomocą iFile na iPhonie i rozpakowane do odpowiednich katalogów, gdy znajdują się na iPadzie 2, aby można było zachować odpowiednie uprawnienia do plików. Pogoda, kompas i notatki głosowe działają, jednak zapasy zawsze ulegają awarii podczas otwierania.

raport awarii

Odpowiedzi:


1

Dziennik awarii pokazuje, że nie można załadować /System/Library/PrivateFrameworks/Stocks.framework/Stocks, ponieważ nie można go znaleźć. Upewnij się, że skopiowałeś całą bibliotekę Stocks.framework do właściwej lokalizacji z zastosowanymi identycznymi uprawnieniami (rozpakowanie w iFile nie zachowa uprawnień, więc będziesz musiał ustawić je samodzielnie).


Ten problem występuje nawet po skopiowaniu całego folderu stocks.framework. Masz na myśli, że muszę ręcznie ustawić uprawnienia dla wszystkich plików?
Zheung Yik,

@Zheung Tak, po rozpakowaniu pliku zip w iFile wszystkie pliki są ustawione na właściciela telefonu komórkowego i inne nieprawidłowe uprawnienia. Musisz odpowiednio je ustawić.
grg

Sprawdziłem, wszystkie uprawnienia są takie same z plikami na iPhonie. Jedną z rzeczy, o których zapomniałem wspomnieć, jest to, że po dotknięciu ikony aplikacji ekran po prostu miga czarnym ekranem. Oznacza to, że nie można załadować nawet „domyślnego” obrazu. Każda pomoc będzie mile widziana.
Zheung Yik,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.