iMac jako zewnętrzny wyświetlacz dla nowego MacBooka Pro?


2

Mam komputer iMac od 2011 roku . Czy będę mógł użyć tego jako zewnętrznego wyświetlacza dla nowego MacBooka Pro? Jeśli tak, jakich adapterów będę potrzebować? Nie jestem pewien, co zrobić z tymi informacjami z witryny Apple na temat portów MacBook:

Port USB-C w notebooku Mac obsługuje ładowanie, przesyłanie danych i inne tryby, takie jak wideo DisplayPort. Możesz użyć adaptera USB-C, aby podłączyć się do wyświetlaczy HDMI i VGA lub podłączyć inne standardowe urządzenia USB. Obejmuje to urządzenia takie jak iPhone'y, iPady i iPody do ładowania i synchronizacji oraz aparaty fotograficzne, dyski twarde i pendrive'y do przesyłania danych. Port USB-C w twoim komputerze Mac nie obsługuje urządzeń i wyświetlaczy Thunderbolt.

Odpowiedzi:


2

Docelowy tryb wyświetlania jest obsługiwany przez komputer iMac, a sposób korzystania z niego opisano w tym dokumencie pomocy technicznej w witrynie Apple.

Wskazuje, że w połowie 2011 iMac, z którym się połączyłeś, kabel Thunderbolt będzie działał (Thunderbolt otacza strumień danych DisplayPort)

iMacs you can use | Cable | Port you need
as a display | you need | on your other Mac
----------------------------------------------------
iMac (Mid 2011) | Thunderbolt | Thunderbolt

Użyj trybu wyświetlania docelowego

Wykonaj następujące kroki, aby rozpocząć korzystanie z komputera iMac jako wyświetlacza:
1. Upewnij się, że oba komputery są włączone.
2. Podłącz kabel Mini DisplayPort lub Thunderbolt między dwoma komputerami.
3. Naciśnij Command-F2klawiaturę iMaca, którego chcesz użyć jako wyświetlacza.

Po naciśnięciu Command-F2iMac wyświetla pulpit z
podłączonego komputera Mac.

Powinieneś być w stanie podłączyć nowego MacBooka Pro za pomocą przejściówki Thunderbolt 3 -> Thunderbolt 2 i standardowego kabla Thunderbolt 2 .

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.