Symbol słuchawek, gdy słuchawki nie są używane


8

Na moim iPhonie 5s obok symbolu zużycia baterii widzę symbol słuchawek. Pojawia się to tylko wtedy, gdy słuchawki NIE są podłączone. Ponadto nie mogę otrzymać powiadomienia dźwiękowego dla poczty lub wiadomości. Myślę, że są to powiązane problemy.

Odpowiedzi:


14

Symbol słuchawek jest wyświetlany po podłączeniu słuchawek / głośników Bluetooth, co byłoby prawdą, jeśli masz automatyczne połączenie urządzenia Bluetooth (które nie byłoby używane po podłączeniu słuchawek). Przejdź do Ustawienia → Bluetooth i sprawdź, do którego urządzenia jesteś podłączony, i odłącz, jeśli chcesz. Powiadomienia dźwiękowe zostaną przekierowane do tego urządzenia, dlatego ich nie słyszysz.

Jeśli nie chcesz już używać Bluetooth do łączenia się z tymi konkretnymi słuchawkami / głośnikami (tzn. Chcesz tylko użyć kabla), możesz także zapomnieć o urządzeniu w tych samych ustawieniach, dotykając symbolu informacji i wybierając opcję Zapomnij to urządzenie. Zapobiegnie to automatycznemu łączeniu się iPhone'a z nimi. Jeśli zdecydujesz w przyszłości, że chcesz ponownie użyć Bluetooth, możesz później sparować słuchawki z iPhonem.


1

Mam iPhone'a 6S Plus, IOS 10.2. Mam cyfrowe aparaty słuchowe, które pozwalają mi przesyłać strumieniowo muzykę z telefonu przez pilota Bluetooth do odbiorników w moim uchu. Jeśli tylko wyłączę pilota, telefon pozostanie w trybie zestawu słuchawkowego. Przed wyłączeniem pilota muszę zmienić go z powrotem na muzykę bezpośrednio z iPhone'a.


0

Ktoś do mnie zadzwonił, a potem przełączyłem telefon w tryb głośnomówiący. Po tym zadziałało. (iphone 6)

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.