Czy można zamówić klucz zastępczy?


3

Duży   0  na mojej klawiaturze Apple (dostarczonej z moim komputerem Mac Mini 2008) wypadł, a po mojej próbie włożenia go z powrotem oderwał się mały, ale niezwykle ważny plastikowy kawałek. Czy mogę zamówić nowy klucz od Apple?

Odpowiedzi:


6

Chciałbym spróbować w lokalnym sklepie Apple Store lub Mac. Istnieje spora szansa, że ​​wokół nich leży kilka martwych klawiatur, z których chętnie dadzą ci klucz zastępczy.


4
+1. Słyszałem o ludziach, którzy otrzymywali nowe klucze bezpłatnie w swoich klawiaturach. Zależy, czy mają jakieś kłamstwa wokół nastroju Geniusza. Nie zaszkodzi zapytać. Widziałem zastępcze klucze do notebooków, ale nigdy nie były to stare samodzielne klawiatury.

1

Części zamienne można uzyskać z telefonu Apple vie, genialnego paska lub autoryzowanych centrów napraw. Małe nożyczki z aluminiowych klawiatur są takie same, jak klucze przenośne unibody, a jeśli nie mają dokładnie tego, czego potrzebujesz (duże klucze to na ogół unikalne elementy), mogą zamówić klawiaturę zastępczą.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.