Brak miejsca na dysku podczas przywracania kopii zapasowej iPhone'a z iTunes


3

Próbowałem przywrócić kopię zapasową iPhone'a, którą wziąłem dziś wieczorem, ale nie mogę, ponieważ kiedy próbuje, na dysku startowym zabraknie miejsca. Mam inne dyski, ale nie mogę usunąć niczego innego z dysku startowego.

Co mogę zrobić, aby przywrócić tę kopię zapasową?

Odpowiedzi:


2

Możesz rozważyć użycie narzędzia takiego jak OmniDiskSweeper (bezpłatny) lub Daisy Disk (20 USD), aby sprawdzić, czy nie kryją się gdzieś wyjątkowo duże pliki, zajmujące miejsce na dysku. Więcej takich aplikacji można znaleźć w odpowiedziach na pytanie Jak mogę zwolnić miejsce na dysku?

Jeśli twój dysk jest tak pełny i naprawdę nie możesz usunąć niczego innego z dysku startowego, zdecydowanie zaleciłbym uaktualnienie do większego dysku twardego. Zasadniczo zaleca się utrzymywanie około 15% wolnego miejsca na dysku, a na pewno odradzam uzyskiwanie poniżej 10 GB wolnego miejsca na dysku startowym.

Brak wystarczającej ilości miejsca na dysku startowym może łatwo spowodować poważne problemy z wydajnością i częstsze awarie - szczególnie jeśli całkowicie zabraknie miejsca.

Oprócz uaktualnienia dysku twardego, możesz rozważyć tymczasowe przeniesienie niektórych większych plików na inny dysk, aż będzie wystarczająco dużo miejsca na przywracanie, a następnie, po pomyślnym zakończeniu przywracania, możesz skopiować je z powrotem na dysk startowy.

W zależności od tego, co zajmuje miejsce na dysku, warto rozważyć stałe przeniesienie niektórych plików na inne dyski. Na przykład biblioteki iTunes i iPhoto, które często zajmują dużo miejsca, można dość łatwo przenosić na inne dyski.


GrandPerspective ( grandperspectiv.sourceforge.net ) jest znacznie potężniejszy niż Daisy Disk i bezpłatny .
Fałszywe imię
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.