Dlaczego muzyka iTunes nie może być odtwarzana bez Wi-Fi? [duplikować]


1

enter image description here

Wcześniej byłem w stanie odtwarzać muzykę w iTunes bez połączenia Wi-Fi. Teraz pojawia się komunikat o błędzie, a moja muzyka nie będzie odtwarzana. CZEMU?

Jak mogę odtwarzać muzykę przez iTunes bez połączenia Wi-Fi?


Co zmieniło się między „przed” a „teraz” (instalacja oprogramowania itp.)? Czy Wifi jest wyłączone, czy możesz nadal korzystać z Internetu w Safari itp.? Czy zdarza się to dla wszystkich utworów lub tylko dla utworów z Apple Music?
nohillside

na laptopie. wcześniej może odtwarzać muzykę bez noty. ale dziś pokazują, że ..
Jia Kim


Zobacz powiązane pytanie, to samo, o które pytałem w zasadzie. Obecnie nie możesz. To, co działa, polega na tym, że jeśli łączysz się tylko RAZ, możesz odtwarzać muzykę bez błędów, aż do ponownego uruchomienia. Jedyne inne obejście, jakie do tej pory znaleźliśmy, to wycofanie do starszej wersji iTunes. Yikes.
user2707001

Na obrazie wygląda na to, że utwór jest w rzeczywistości odtwarzany. Udało mi się odtworzyć problem na moim Macu, wyłączając wifi i ponowne otwarcie iTunes i gra dobrze, ale za każdym razem, gdy piosenka się zmienia, pojawia się błąd.
JBallin

Odpowiedzi:


2

Sprowadziłem problem do uzgadniania TLS i łącznie 63 pakietów między hostem a 23.211.148.217, czyli init.iTunes.apple.com - wykonywanych po uruchomieniu bieżącej wersji iTunes. Po zakończeniu uzgadniania wszystko jest w porządku. Musisz jednak tunelować ruch do tego hosta podczas uruchamiania, w przeciwnym razie otrzymasz błąd przy każdej zmianie utworu.

Możesz odtwarzać muzykę bez wifi, jeśli masz połączenie internetowe podczas uruchamiania iTunes. Podłącz więc swój laptop do Internetu i nie wyłączaj go / nie zamykaj iTunes, po prostu przestaw go do uśpienia. Następnie błąd nie pojawi się. Nie poprawka, ale działa.


1

Czy utwory, które próbujesz odtworzyć na iCloud, czy faktycznie pobrane na dysk twardy komputera? Czasami może się wydawać, że są, ale piosenka nie jest przechowywana lokalnie.

A jeśli jest przechowywany na dysku twardym, czasami coś porusza plik, a iTunes traci ścieżkę lokalizacji. Możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy nazwę i użyć Get Info (lub odpowiednika dla swojej wersji iTunes), aby zobaczyć ścieżkę do pliku.

Wystąpił również problem z jedną wersją iTunes, gdzie usunął muzykę nie-iTunes dla niektórych użytkowników, dopóki nie naprawili tego.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.