iPhone SE włącza się, gdy jest przenoszony, uszkodzony? [duplikować]


8

Mam nowy szary iPhone SE na Boże Narodzenie ze sklepu Verizon. Wydaje się, że działa dobrze, z wyjątkiem jednego problemu. Gdy telefon jest wyłączony (tryb gotowości), każdy nagły ruch włącza telefon, tak jakby naciśnięto przycisk Home lub przycisk zasilania.

Wyjaśnię: nic się nie dzieje z przyciskiem zasilania ani z przyciskiem home, gdy to się stanie. Telefon nie odbiera żadnych połączeń, wiadomości ani innych powiadomień.

Jest hasło, więc nic złego się nie dzieje, ale niepokojące jest otwieranie portfela i wyświetlanie podświetlonego ekranu telefonu.

Czy to coś celowego? Czy można to skonfigurować? A może telefon jest po prostu uszkodzony?


Pytanie już wyjaśnia, jak się różni. 247159 mówi, że budzi się losowo, ten mówi, że budzi się w ruchu. 247159 mówi, że jest to zamierzona funkcja i pyta, jak ją wyłączyć; Nie wiedziałem, czy to było zamierzone, czy nie.
Snowbody

Odpowiedzi:-1

Jest całkowicie w porządku! Mam iPhone'a SE i robi to samo. To normalne, możesz to wyłączyć w ustawieniach.


-1

Jest to celowe, a nie jakakolwiek usterka, którą można wyłączyć. Pozostawienie włączonego powoduje wyczerpanie baterii telefonu, ponieważ wykorzystuje on czujniki żyroskopowe.


2
Jest to część systemu Core Motion, który pozostaje aktywny niezależnie od ustawień. Służy również do liczenia kroków. Koprocesor ruchu (który przetwarza dane ruchu) jest bardzo wydajny, a całkowita energia zużywana przez sporadyczne wybudzanie ekranu powinna być nieznaczna w porównaniu do normalnego użytkowania.
Constantino Tsarouhas,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.