Jak usunąć zdjęcia, aby zwolnić miejsce? [duplikować]


1

To pytanie ma już odpowiedź tutaj:

IPhone mojej żony jest pełny. Postanowiłem zwolnić trochę miejsca, usuwając zdjęcia. Podłączyłem iPhone'a do komputera i skopiowałem całą kolekcję zdjęć. Następnie odłączyłem urządzenie i zacząłem ręcznie usuwać każde zdjęcie! Cóż, ponieważ po prostu nie możesz wybrać wszystkich i usunąć zdjęć z urządzenia w 2016 roku, chyba że jest to telefon z Androidem, Windows lub Blackberry. Więc po spędzeniu wystarczającej ilości czasu na ręcznym usunięciu 1,5 tys. Zdjęć usunąłem je z folderu „niedawno usunięte”, aby zobaczyć, że dostępne miejsce to 0 bajtów. Uruchomiłem ponownie telefon. Próbowałem zrobić zdjęcie, ale bez powodzenia. IPhone nie chce zrobić zdjęcia, ponieważ na urządzeniu nie ma wystarczającej ilości miejsca. Jest to szczególne, ponieważ mam zero zdjęć według „rolki aparatu”. Więc teraz nie mogę ani zainstalować nowej aplikacji, ani robić zdjęć, ffs Carl!

Dosłownie się śmieję, pisząc to, ponieważ pytanie jest tak głupie proste, że nigdy nie spodziewałem się, że je zadam. Jak faktycznie usunąć zdjęcia z iPhone'a, aby zwolnić trochę miejsca?

To jest iPhone-4 z iOS 9.3.5. Niektóre zrzuty ekranu.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Która wersja iOS działa na telefonie? Czy możesz również dodać zrzut ekranu użycia pamięci (gdzieś w Ustawieniach -> Ogólne, zależy od wersji iOS)?
nohillside

2
Czy możesz nam pokazać, co mówi, jeśli klikniesz „Zarządzaj pamięcią masową” w sekcji „Pamięć masowa”?
Alistair McMillan,

@AlistairMcMillan, mówi, że zdjęcia i aparat nadal posiadają 3,4 GB :)
minerały

Spróbuj ustawić datę z powrotem ( apple.stackexchange.com/questions/175608/... )
nohillside

Odpowiedzi:


1

Jest jeszcze jedna sztuczka, jak zwolnić miejsce: 1) upewnij się, że masz mniej niż np. 3 GB wolnego miejsca 2) przejdź do sklepu iTunes Store i spróbuj „wypożyczyć” film, który będzie wymagał znacznie więcej niż 3 GB. (większość filmów wymaga 5 GB lub więcej).

gdy spróbujesz wypożyczyć, „zakup” zakończy się niepowodzeniem, ale urządzenie będzie sprzątać przestrzeń. na ekranie głównym zauważysz, że niektóre aplikacje są „czyszczone”.


emm, nie, dziękuję, lepiej poczekajmy 30 lub coś dni, aż cokolwiek to urządzenie buforowane zostanie automatycznie usunięte
minerały

0

Czy możesz także kliknąć Photos & Cameraw Storage i pokazać nam, co tam jest napisane?

Pliki zdjęć mogą pochodzić ze Strumienia zdjęć. Szybkim sposobem na załatwienie tego byłoby włączenie Photo Stream na iPhonie, ale pamiętaj, że uniemożliwi to wysyłanie przyszłych zdjęć do Photo Stream.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


w strumieniu zdjęć nie ma żadnych zdjęć
minerałów

Stuknij w Zdjęcia i aparat, aby zobaczyć rozkład wykorzystania miejsca w tej kategorii - może nam pomóc lepiej wyśledzić 3,4 GB.
Kelly,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.